Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet ezt már tovább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ezt már tovább bírni, pár nélkül, szeretet nélkül, egyedül?

Figyelt kérdés
Én már beleőrülök a fájdalomba, hogy nincs egy lány sem, akivel szeretnénk egymást, akivel testileg-lelkileg kötelék lenne köztünk. Mindig látok párokat a városban és nagyon nehéz a boldog férfias jellemet adni, amikor fura érzések kerítenek hatalmukba. Hiányzik egy lány az életemből, akit ölelhetnék, szerethetnék, csókolhatnék. Nem vagyok jó pasi, de mégis ritkán bejövök lányoknak, ám ők mind távol éltek eddig tőlem. Olyan ez, mint valam sorscsapás, mintha az élet nem akarná, hogy boldog lehessek és megtaláljam a páromat. Míg más fiúk csak lemennek egy buliba és viszi a lányokat, aztán járnak is esetleg, addig nekem semmi sem akar összejönni a lakóhelyem környékén. Úgy érzem, hogy megőrülök, ha nem ölelhetek, nem szerethetek egy lányt és persze az is hiányzik,hogy viszont szeressen az a lány. Kínomban már húgomat ölelgetem, ez csak egyre rosszabb, mintha a magányosan töltött évek alatt egyre csak gyűlne valami szeretetcsokor bennem, ami arra vár, hogy egy lánynak odaadhassam. Nem szoktam ilyen nyálas dolgokról beszélni, de most jól esett kiadni magamból.

2012. aug. 22. 18:54
 1/10 10inchhero ***** válasza:
fuuh.. 1: megnyugodtam, nem én vagyok az egyetlen ilyen... 2: türelem, más lehetőség nincs (19/F)
2012. aug. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Mintha engem írtál volna le csak én lány vagyok.
2012. aug. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

2-es

valószínű hogy ő olyan fiú aki az életértelmét egy lányban látja...azért élne hogy szeressen valakit,nem maga miatt..

Én is ilyen vagyok csak én lányban...nos ahogy az első mondta türelem és nem kell görcsölni,mert így sokkal rossabb,egyszer ránk ránk talál a szerencse:) 20/L

2012. aug. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ne sírj tesó, hidd el jobb egyedül mint csalódni folyamatosan. Az lesz a rossz, ha rájössz, hogy 3x annyi idő mire túl teszed magad egy szakításon mint ameddig a kapcsolat tartott...
2012. aug. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

én is így vagyok mint te

25L

2012. aug. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Üdvözöllek a klubban :/

20/f

2012. aug. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Csatlakozom bár én a munkával el tudom terelni a gondolataimat


25/f

2012. aug. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Itt egy újabb "klubtag" a személyemben.

Hát, én is igencsak magamra ismertem ezekben a sorokban.

Egy darabig én is el tudom terelni a figyelmemet itthon a kedvenc elfoglaltságaimmal, meg a szükséges teendőkkel, de aztán elég csak kilépni a lakásnak az ajtaján, és utána jön a keserűség, düh, lehangoltság. Mindenhol párokat lehet látni, ahogyan kézenfogva mennek, vagy "nyalják-falják" egymást. Most nyáron különösen nyomasztó ez az egész. Egyszerűen nincsen lehetőségem az ismerkedésre; csapdában érzem magamat én is. Hihetetlenül frusztráló; olyan ez, mintha egy focista kimenne a pályára, hogy játsszon vagy eddzen, de aztán azt veszi észre, hogy nincs sehol a labda. Vagy egy autóversenyző autó nélkül. Talán furcsák ezek a hasonlatok, de szemléletesek. Az évek pedig csak rohannak meg rohannak az embernek a feje felett.

2012. aug. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért kéne rosszul érezned magad csak mert egyedül vagy? Addig jó neked amíg független és szabad vagy! Ha meg annyira csaj kéne, hát elmész egy hivatásoshoz 12 rugóért. Még mindig olcsóbban kijössz mint egy barátnővel.
2012. aug. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem nyálas, sőt kifejezetten bátornak és férfiasnak tartalak amiért tudsz beszélni az érzéseidről.na igen mondjuk nem biztos h gyk-n kéne. de ha majd vársz egy kicsit és csak úgy a bőrödben jól érzed magad akkor meg fogsz ismerni egy olyan lányt aki pont olyan mint te csak az ellenkező nemben. azt javasolom h neki is merj majd beszélni érzésekről.
2012. aug. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!