Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/férfiak, ti azt megérzite...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak, ti azt megérzitek ha nem vagytok összehangolódva a lánnyal? Mit tesztek ilyenkor?

Figyelt kérdés
Szerintem szörnyű amikor nem éreznek rá mit szeretne a másik. Pl. az is elég kiábrándító amikor meg kell kérni valakit, hogy csináljon valamit és nem jön magától, meg türelmetlen az egyik, kb. megölik a vágyat...
2014. máj. 18. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Meg hát, ezt nem lehet nem észrevenni. Aki szociálisan alulfejlett, max annak nem tűnik fel.


Ha ismerkedés fázisban van a dolog, adok még pár esélyt, aztán lassan elfelejtem.

2014. máj. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezt megérzik az emberek mert hideg lesz a levegő szinte megfagy. Ez legfőképp annak az oka, hogy feszültek és képtelenek felszabadultan viselkedni beszélni.

És ha ez már 3. alkalommal sem változik akkor lehet h nem is fog.

2014. máj. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha valakik nincsenek egy hullámhosszon, azt tényleg nem jó.

Viszont abban semmi rosszat nem látod, ha meg kell kérni valakit valamire. Senki sem gondolatolvasó, nem lehet elvárni, hogy mindent pont úgy gondoljon a másik, mint mi.

2014. máj. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Inkább szexre gondoltam, de az sem jó ha mentálisan sincsenek összehangolódva, nem tudnak beszélgetni.
2014. máj. 18. 18:26
 5/7 anonim ***** válasza:

Azért szerintem az elég ritka, hogy pöccre minden összepasszol két ember között. De egy jól működő kapcsolatban is kell némi idő a két félnek, hogy összeszokjanak, megismerjék egymást, hisz mindenki mást szeret, csak ez a rengeteg gyökér újság/cikk hirdeti azt, hogy vannak tuti módszerek, mikor nincsenek, EGYÉNI igények vannak.

És még az is lehet, hogy minden igyekezet ellenére sincs meg az összhang, így olyankor érdemes szakítani.

2014. máj. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egyszer volt olyan, hogy valakivel tökéletesen szinte egy hullámon voltunk, előtte sem utána nem volt ilyen, szóval ez másnál is ennyire ritka?
2014. máj. 18. 18:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen,nagyon ritka!
2014. máj. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!