Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, ti megérzitek azt, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, ti megérzitek azt, ha egy lánynak nincs önbizalma?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy nem beszél róla, de sokszor hallottam azt, hogy egy férfi jobban észreveszi azt a nőt, akinek van önbizalma és a legfontosabb, hogy meg van elégedve önmagával és elfogadja magát úgy, ahogy van..

És akkor ha nem is tökéletes az alakja, de legyen vele megelégedve?


2012. aug. 2. 17:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Hogy a fenébe ne.
2012. aug. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
van aki igen
2012. aug. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 ASOT ***** válasza:

van aki igen van aki nem.


ha a pasi is önbizalom hiányban szenved, akkor nem.


ha már a pasi jártasabb , nem egy kezdő típus, akkor észreveszi h a lány visszafogott, nem mer nyiltan beszélni sok mindenről, magáról az érzéseiről ésatöbbi.

2012. aug. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én már egy önarckép alapján is. nemtudom hogy, de előben is megnyivánul hogy akinek azt gondolom nincs, annak valóban nincs.
2012. aug. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ASOT a második mondatod hol olvastad?

mert tudomásom szerint nekem nem sok van. legalábbis az ismerkedés kezdeti szakaszában, de 3-4óra beszélgetés után 100%ra tudom hogy mit akar, hogy bejövök-e neki vagy sem. 99%-ban nem csalódtam a megérzéseimben... talán ez lehet az oka hogy megijednek tőlem a lányok, mert azt érzik gondolatolvasó vagyok, pedig igazából csak a szemükből olvasok :D



pl hétvégen beszéltem egy csajjal, nagyon szép aranyos szemei voltak, de fél óra után láttam a szemében valamit: csókolj meg te szemét!


később láttam a szemében hogy szomjas, hoztam neki üdítőt, és pont arra vágyott. néha még magamtól is megijedek, nemhogy a lányok tőlem :S

2012. aug. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 ASOT ***** válasza:
100%
örülök akkor te egy fa@szagyerek vagy
2012. aug. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 ASOT ***** válasza:

amúgy meg itt az első időkről volt szó! stimmt?

Szóval amikor leültök és akkor bumm kezdjünk bele, és neked is és neki is nehezen megy az első pár mondat és az első pár óra vagy van ahol nap.


így már érted?


Amúgy nem olvastam hanem 1000 szájból hallottam de teljesen mindegy...

2012. aug. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én ugyan lány vagyok, de tuti megérzik. Régen semmi önbizalmam nem volt, manapság viszont megváltozott már ez, bárhová megyek azzal a tudattal indulok el, hogy én vagyok a legjobb. Pedig nyilván nem, de ha már csak kicsit is elhiszem magamról, akkor tuti, hogy sikerem van mindenkinél.

Próbáld ki te is, fura, de működik.

2012. aug. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én úgy vagyok hogy a kiszemeltnek csak kevés legyen de legyen xD

Nekem van.

2012. aug. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!