Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Szerintetek megtörténh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek megtörténhet, hogy azért nem jön meg a menzeszem, mert nagyon félek a teherbeeséstől? Voltatok már így?

Figyelt kérdés
Nem régóta szedek fogamzásgátlót és nagyon rettegek, hogy nem véd megfelelően. Annyira féltem legutóbb, hogy nem fog megjönni, hogy valóban nem is jött meg igazán, csak pár csepp volt. Azért ha nem jön meg következő hónapban sem, akkor elmegyek nődokihoz. De kiváncsi vagyok, hogy mások voltak e már így, hogy a félelem miatt nem jött meg a menzeszük, hogy az ilyesmi befolyásolja e a ciklust.
2014. máj. 18. 21:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem csináltatnod kéne egy tesztet, ha ennyire félsz.

A pár csepp viszont aggasztó...

Amúgy nem, én is féltem már, de teljesen sosem maradt ki.

2014. máj. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is voltam így, h annyira rástresszeltem h lehet h terhes vagyok h 2 hetet késett...aztán vettem egy tesztet és megcsináltam. annyira megkönnyebültem, el is sírtam magam és másnap meg is jött :)
2014. máj. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!