Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl nagyok az elvárásaim, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagyok az elvárásaim, ha olyan srácot szeretnék magam mellé, akihez külsőleg is vonzódom és jól ki is jövünk egymással? Vagy lehetetlen az ilyen?

Figyelt kérdés
A külső vonzalom NEM azt jelenti, hogy helyes-izmos-mindenkizsánere top pasi, csak nekem tetsszen. (még mielőtt elkezdené valaki)
2014. ápr. 13. 10:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ettől még a helyes-izmos-mindenkizsánere top pasi valószínűleg tetszik neked :D
2014. ápr. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
És te mit gondolsz magadról?Gondolod ,hogy úgy nézel ki úgy ahogy egy ilyen férfi maga mellett tudjon téged?
2014. ápr. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem tetszik, ha valaki helyes-izmos-mindenkizsánere top pasi? Bu_zi-e vagy?
2014. ápr. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

"Ettől még a helyes-izmos-mindenkizsánere top pasi valószínűleg tetszik neked :D"


Nem feltétlenül (tapasztalat), de semmiképp nem ez az "alapszint".

2014. ápr. 13. 10:35
 5/14 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem az, lényeg ugye a srác kisugárzása szerintem amire gondolsz.

Én is kövér túlsúlyos vagyok, sokat adtam le de sok lány aranyosnak talál, csak sajnos mindig azt fogom ki aki vagy épp foglalt, vagy túl nagy köztünk a távolság ha neten ismerkedem.

2014. ápr. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én is ilyet keresek. Egyébként a férfiak szerint az bűn, hogyha külsőleg is vonzódni akarsz hozzá.
2014. ápr. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Hozzám vonzódsz külsőleg? És jól ki is jövünk?

Leszel a barátnőm?

2014. ápr. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező, mintha csak én tettem volna fel a kérdést! :)

Én is így vagyok ezzel. Legyen valami, akár egy aranyos hiba a külsejében, mindegy, csak nekem vonzó legyen. És ez az elvárás nem egyenlő a mostani ecsethajú, kigyúrt szépfiúkkal.

Szerintem nagyon nehéz olyat találni, aki külsőleg és belsőleg is megfog... 24L

2014. ápr. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ez alap dolog, hogy külső vonzalom is kell, különben nem lesz a kapcsolat jól működő, vagy ki sem alakul. De ez fordítva is igaz. Én is olyan lányt keresek, aki nekem tetszik külsőre meg belsőre is, csak hát nem könnyű dolog, de lehet, hogy csak én keresgélek rossz helyen. :/

19F

2014. ápr. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
51%

Ez teljesen természetes dolog. Lehet az itteni pasik erre mást fognak mondani, de nem a gyakorit vedd alapul, itt túl sok a depressziós, eltorzult önképpel rendelkező, nagyon magányos ember.

A külső egy bizonyos ponton túl(lásd: kóros elhízás,akár kóros soványság, irreálisan asszimmetrikus arc, igénytelenség) szubjektív megítélés kérdése. Mindenkinek más jön be. :) Próbáld ki, aki neked tetszik, lehet egy barátnődnek nagyon nem az esete. És így fordítva. Az pedig, hogy olyan embert keresünk, aki belsőre is partner, jót lehet vele beszélgetni, vannak közös pontok, közös érdeklődés, közös életirány... természetes szintén.

Elég eltorzult lett a világ, ha már ilyen alapigényekből le kéne adni. Ne tedd! Miért? Mert baromira boldogtalan leszel azért. És azt is tönkreteszed, aki melletted van.

2014. ápr. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!