Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csúnya szakítás után hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya szakítás után hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Az exem ma szakított velem.Elég csúnya dolgokat vágott a fejemhez és letörölt az ismerősei közül is.

Tudom hogy hibáztam és hogy én rontottam el a kapcsolatot,de szeretném visszacsinálni az egészet.

Félek hogy a bocsánatkérésem sem hallgatja meg.A szakítás is facebookon történt..

Szerintetek hány napot érdemes várni míg lenyugszanak a kedélyek és kereshetem, amikor szóba áll velem és meghallgat? Mindenképp szeretnék vele beszélni ...


2014. máj. 19. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne keresd bár tudom, hogy úgy is fogod.. Majd lesz másik :)
2014. máj. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Egy utolsó próbát megér hogy nyugodtan elkönyveljem én mindent megtettem,nem rajtam múlt. Csak a kérdés hogy mennyi ideig érdemes várni , pár nap, esetleg hét?

A pár nap nem -e túl kórai, nem -e tombolnak benne a negatív érzelmek, az 1-2 hét nem-e túl késő hogy kicsúszok az időböl? Hibáztam és bocsánat kérésre sem ad lehetőséget mert nm áll szóba velem.

2014. máj. 19. 17:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Aki arra sem tisztel meg, hogy élőben szakítson, mert annyira gyáva, hogy az internet mögé bújuk, attól én nem kérnék bocsánatot, pláne nem akarnám visszanyalni magam.
2014. máj. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos elég hirtelen haragú
2014. máj. 19. 18:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez nem mentség.
2014. máj. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem tehetek róla szeretem. Miattam lett vége hülye voltam.
2014. máj. 19. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!