Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet az önbecsülésünke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet az önbecsülésünket vissza szerezni a szeretett nőnk előtti megalázkodás után?

Figyelt kérdés

Én szerettem őt, feleségként is akartam őt. De mivel nem olyan intenzítással szeretek, mint ahogyan azt ő szeretné.

De én próbáltam bizonygatni, írogattam neki, és meg el is sirtam magamat előtte, szóval jó gyengének mutatkoztam előtte.

És most eléggé megalázva is érzem magam. (Tudom jól, hogy nem így kellett volna, de nem tudtam az érzelmeimnek parancsolni). Elegem van már pasiként a mindennapi sírásból is.

De valahogy nála azt hittem, hogy ő az igazi, és puff.


Szóval hogyan lehetne ilyenkor már egyenesbe hozni az önbecsülésemet?



2014. máj. 6. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Eleve már ott elkúrtad nagyon, hogy megalázkodtál előtte...


"Volt, ami volt,

elfelejteni úgysem tudod,

de mutatni nem szabad.

Soha ne alázd meg magad"


/Moho Sapiens/

2014. máj. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A baj, már megtörtént. Csak szeretnék valamennyire büszke lenni, hogy mindent megtettem.


(És fontosabb volt számomra a párkapcsolatunk, mint a büszkeségem).


De talán néha úgy érzem, hogy jobb lenne felkötni magam :D

2014. máj. 6. 17:45
 3/3 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Ne tedd. Ha megalázkodsz egy nő előtt, elveszíted a tiszteletét.

Ezt nőként mondom. Ha menni akar, el kell engedni, a bánatot akkor kiadni amikor nincs ott. És menni kell tovább és tudni, hogy nem ő volt az igazi, ha elhagyott. És még valami: amíg az önbecsülésedet másoktól teszed függővé, bármikor így járhatsz. Neked magadban kell tudnod, hogy mennyit érsz, hogy milyen vagy. Szeresd magad és fogadd el magad és tudd, hogy ha valaki elutasít az nem rólad mond valamit, hanem róla. Esetleg csak azt, hogy nem illettetek össze és kész. Lesz más akit ugyanígy fogsz szeretni és az majd nem töri össze a szíved.

37N

2014. máj. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!