Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha tanulós találkám lesz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tanulós találkám lesz, kivágott felsőt ciki felvenni?

Figyelt kérdés

Megkértem egyik fiú ismerősömet hogy segítsen kicsit a tanulásban/korrepetáljon, és mivel itt a jó idő szeretek rövid nadrágot meg pl pántnélküli vagy kivágott lenge fölsőt felvenni (főleg hogy szép a dekoltázsom), de nem tudom hogy ez nem vonná-e el a figyelmét vagy nem hinné-e azt hogy rá akarok mozdulni.

Nem közeli ismerősöm, párkapcsolatot nem szeretnék vele de jó lenne ha jóban lennénk a későbbiekben, de az is fura lenne ha garbóban jelennék meg.


Hogy oldjam ezt meg? 20L



2014. máj. 19. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát azért a kivágott dekoltázsú felső és a garbó között még millió átmenet van ami szolidabb és melegben is viselhető.....pl. így.
2014. máj. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gyere hozzám is. Még megbukok matekból. :D
2014. máj. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért a garbó és a kivágott lenge felső között van átmenet is. Nekem biztos elvonná a figyelmem; azt nem feltételezném, hogy akarna tőlem valamit a lány.
2014. máj. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miből fog korrepetálni? Biológiai gyakorlatok? :-)
2014. máj. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

igen naiv kérdés, ugyanennyi idős lányként is tudom hogy tutira elvonja a figyelmét, és ne haragudj de ha nem akarsz tőle semmit, és tényleg tanulni hívtad el, akkor lehetne neked is annyira fontos, és megtisztelhetnéd hogy nem rövidnaci pántnélküli szerelésben jelensz meg.

nekem eszembe nem jutna hogy rövidben menjek, azért ennyire még egyáltalán nincs meleg. tavasz van de nincs 30 fok. és egy szolid póló is bőven jó lesz...

2014. máj. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
töcskölni vagy tanulni mész? ezt döntsd el.
2014. máj. 20. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"főleg hogy szép a dekoltázsom"

"nem tudom hogy ez nem vonná-e el a figyelmét"

udvaroltatni mész, ehhez tartsd magad.


a jó időről annyit, hogy én még hosszú pulcsiban járok. hőségriadó még odébb van.

2014. máj. 20. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha valóban csak tanulni akarsz akkor jól gondolod, hogy elvonná a srác figyelmét a kivágott dekoltázs!
2014. máj. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!