Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rocker, metalos, goth arcok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rocker, metalos, goth arcok, nektek milyen az idealotok?

Figyelt kérdés

A kerdes csak olyan kozvelemeny kutatas jellegu :D

A zeneszek kozul ki a legszimpatikusabb,leghelyesebb,legvonzobb szamotokra.

En is ilyen beallitottsagu vagyok,es erdekel a "fajtarsaim" velemenya a temaban.


2014. máj. 19. 22:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Cristina Scabbia
2014. máj. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mi az a goth? egy stílus irányzat?még soha nem hallotam
2014. máj. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az átlagos.
2014. máj. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Bemásolom egy máshova írt hozzászólásom:

" Nincs legfontosabb, arc, test és belső egyaránt fontos Nekem. :)

Test: [link]


Kb ilyen. Ne legyen csont vékony/modell alkat. Úgymond legyen mit fogni a combján, tehát legyen ott valami... meg a mellén. DE még se legyen túlsúlyos/telt/kövér stb. Ezt szerintem ezzel a képpel nagyon jól szemléltethetem. :) Mert leírni ezt jól nem tudom lehet-e. De kb erről van szó, még a kedvelt bőrszín is stimm. :))


Arcra nem találtam olyan sokat... az a baj válogatós vagyok. De Ő így, ezen a képen ( a többin annyira nem ) nem is rossz:

[link] "


Zenészek közül talán Alissa White-Gluz :)

2014. máj. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem a Paramore-os csaj!😋
2014. máj. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Metálos vagyok, de azon túlmenően, hogy mindig is szintén metálos lányokat kerestem, egyéb tekintetben ez nem befolyásolta az ízlésemet.


Szóval metálosságomtól teljesen függetlenül mindig is úgy voltam vele, hogy


1.) minél magasabb a lány, annál jobb (legjobb, ha velem egymagas - 183 cm -, de ha nálam is magasabb, az sem gond, sőt)


2.) átlagos/vékony/sportos alkat preferált, hosszú karral, lábbal és ujjakkal, közepes vagy kicsi mellekkel.


Ha ezek adottak, a többi részlet már mindegy, legalábbis ami a megjelenést illeti. :)

2014. máj. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Semmi köze a stílushoz. Persze egyáltalán nem gond, ha ilyen, imádom a goth csajokat, fantasztikus cuccaik vannak. :D

Viszont az alapelvárások inkább a belsőt veszik célba. Külsőre nekem elég annyi, ha tetszik. Ennek meg nem nehéz megfelelni. :) Csak ne legyen aránytalan az alakja és ne legyenek túl nagy mellei. A hosszú haj meg pluszpont. :)

26/F

2014. máj. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Mondanám h nem a külső számít... De akkor hazudnék


Tehát én Rocker vagyok, mindig csak a rockereket keresé nekem a vörös hajú, ..tiszta fehér bőrű lányok jönnek be igazán.. Nálam előny ha alacsony... Zöld szem, mell

2014. máj. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mell: nem kell nagy... De a feneke szép kerek legyen...
2014. máj. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!