Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti szakítanátok a párotokkal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítanátok a párotokkal, ha kiderülne róla, hogy a megismerkedésetek előtt prostituáltakhoz járt?

Figyelt kérdés

2014. máj. 19. 23:28
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

9: ... de az elhallgatás mikéntje, annak részletei azok, ami alapján válaszolni tudnék a kérdésedre.

Ha nem mondod el, mint volt ez, a kérdésedre sem tudok válaszolni.

2014. máj. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
76%

Nem értem mi a probléma.


Előtted is szexelt mással. Csak neki nem virágot és pezsgőt vett, hanem kézbe adta az árát hogy vegye meg illető magának.


Meg különben is. ELŐTTED volt. Mi közöd hozzá? Majd még azért is sírsz hogy nem volt szűz?

2014. máj. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Milyen elhallgatás mikéntje? Egyszerűen elfelejtette közölni, hogy előttem rendszeresen k*rvázott. Ez a tényállás.
2014. máj. 19. 23:41
 14/27 A kérdező kommentje:
Hát nem, de nem vmi igényes nőkhöz járt, ahogy tudom és szerintem jogom van tudni, hogy milyen gusztustalan nők után jött hozzám... Nem szeretnék vmi vicces fertőzést vagy akármit.
2014. máj. 19. 23:43
 15/27 anonim ***** válasza:

13: Ezért kérdeztem, hogy olyan-e a kapcsolatotok, hogy megbeszéltétek-e egymás előző szexuális és érzelmi kapcsolatait. Nekem enélkül elképzelhetetlen egy kapcsolat.

És ha megbeszéltétek, és "elfelejtette" mondani, hogy k.rvázott, az szándékos hazugság, ami nálam válóok.

De mivel nem vagy hajlandó válaszolni, hogy Nálatok megvolt-e ez a beszélgetés, azt sem tudom eldönteni, hogy volt-e részéről hazugság, elhallgatás.

2014. máj. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
kérdező megértelek, nekem sem tettszene a dolog, de szerintem ne rugózz ezen túl sokat, nem éri meg. gondolj bele, a pasid is azért szégyenli?
2014. máj. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Nyilván megvolt a beszélgetés, csak elfelejtette említeni a dolgot. :)
2014. máj. 19. 23:47
 18/27 anonim ***** válasza:
30%

"jogom van tudni...." Pffff...még cselédnek se kellenél nem, hogy barátnőnek.

Ekkora nyomorékot mint te, jobban is jár a barátod, hogy szakítasz vele.

2014. máj. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

#kérdező


Küld el nemibaj-kivizsgálásra, és hagyad lógva.

Megjegyzem pont a gazdag-luvnyáktól lehet bekapni az igazán kemény fertőzéseket, mert azok aztán mindenkivel védekezés nélkül.

2014. máj. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Utolsó, te szívesen elkapnál mondjuk vmi vírust egy lepukkant r*bi után, csak mert fullra megbízol a párodban és nem feltételezel róla ilyeneket? :))
2014. máj. 19. 23:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!