Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti is azt tapasztalját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti is azt tapasztaljátok, hogy a fiúk jópofizak a megismerkedésetek pillanatától, aztán, ha rákérdeztek, hogy tetszetek-e a srácnak, vadul tagadja. De amint kiderül, hogy neked van barátod, akkor kb.5 percen belül töröl az életéből?

Figyelt kérdés
Velem már több, mint 10szer történt meg ez. Olyan, mintha a srácok csakis kizárólag csajozás miatt ismerkednének velem, mintha képtelenek lennének barátkozni. Nekem nagyon rosszul esik, hogy én barátnak tekintem őket, ők meg kitörölnek azonnal az életükből, ha foglalt vagyok.
2012. jún. 17. 21:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Mi a tökömért akarnék csajokkal barátkozni? nem jók semmire, nem lehet velük jópofa dolgokat csinálni.
2012. jún. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
utolsó: dehogynem
2012. jún. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Igen? Mit? megyünk plázázni? Vagy megbeszéli velem a kapcsolatát?
2012. jún. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Ha akarsz barátkozni, tudod mit kell tenned...privit küldeni! :)

Szóval ha érdekel, nyugodtan, szívesen barátkozom akár lányokkal is!

2012. jún. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem ritka ez sajnos. Írd be a keresőbe, hogy "Nice Guys" és lepődj meg.
2012. jún. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Ⱳhite ßelle ***** válasza:

Azt nem értem minek barátkozol más férfiakkal ha van barátod. Jobb elkerülni a félreértéseket és inkább lánybarátokat választani.

Örülnék ha barátságot és szerelmet is érezne olyan férfi akivel én is.


Igazi barátság nem létezik, max haverság, vagy ha van mindkettőnek elkötelezett kapcsolata.

Ha nem a szerelmével osztja meg az ember a lelki dolgait akkor jogos a kérdés, hogy igazából kibe is szerelmes...

2012. jún. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Helló 3/4! Hát éppen ez a poén, hogy én nem szoktam senkit a barátommal kapcsolatos dolgokkal traktálni, mert az csak mikettőnkre tartozik. Plázába meg még annyira se járok... neked tényleg nem ártana lányokkal is haverkodnod, hogy rájöjj, nem a plázában élik le az életüket a csajok. A másik meg, hogy, mint a megszólításból is kitűnik: lányokhoz intéztem a kérdésemet. Feltételezem, hogy te nem lány vagy.
2012. jún. 17. 21:51
 8/16 A kérdező kommentje:
Ah, elírtam... 3/7 vagy :)
2012. jún. 17. 21:52
 9/16 A kérdező kommentje:
Ó, merthogy én lány vagyok, ezért csak lányokkal barátkozhatok? Ez is egy érdekes meglátás.Nem tudok vele azonosulni. Beszélgetni szeretek bárkivel, függetlenül attól, hogy milyen nemű, viszont nagyon rosszul esik, hogy a srácok folyamatosan ignorálnak.
2012. jún. 17. 21:54
 10/16 anonim ***** válasza:
Én sem hiszek abban, hogy két ellenkező nemű ember között csak szerelem/szex lehet. Sokféle emberi kapcsolat van.
2012. jún. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!