Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ezt mire véljem? Undorító...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezt mire véljem? Undorítónak érzem magam. :' (

Figyelt kérdés

Évek óta (4éve) szerelmes vagyok egy fiúba, akivel 2 hónapig jártunk, de elhagyott. Azóta senkivel sem voltam, még egy csókot sem engedtem.

Viszont a hétvégén volt egy házibuli, ahol barátokkal voltam. Az egyik haverom felajánlottam, hogy megmasszírozza a hátam, és mivel én bízom benne, semmit nem láttam bele. Meg is masszírozott az egyik üres szobában, aztán egyre lentebb masszírozott, mire felizgultam, és elment az esze. Végül azon kaptam magam, hogy már ujjaz. Meg is csókoltam, el is élveztem.


Nem tudom, most mi van, azóta nem beszéltünk. :/ Most ez így mi? Hogy tegyem magam túl azon, hogy ennyire felrúgtam az elveimet?


21/L


2014. máj. 20. 18:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ki voltál éhezve, ennyi
2014. máj. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
szükséged volt rá és kívántad ennyi
2014. máj. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Minek neked olyan elv, ami csak megkeserít? Ne ragaszkodj olyanhoz, aki le sem szar.
2014. máj. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Blade Bone ***** válasza:
Tudom milyen érzés :/ légy erős és ne gondolkodj annyit.
2014. máj. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Két hónap után elhagyott a srác, te meg négy éve vagy már szerelmes. Hagyd azt a srácot.


A buliban a srác meg egyértelműen azt akarta és nem megmasszírozni :/


Sajnálom, hogy ezt kell mondanom. Mindkettőt felejtsd és ismerkedj.


Ha gondolod írj privit. Mondok még pár dolgot.

2014. máj. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Igaziból nem tudom mit akart, mert már régóta egy baráti társaságba járunk... de valahogy nem is ez számít most, inkább az, hogy miért élveztem ennyire, mikor nem vagyok ilyen...
2014. máj. 20. 19:03
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
És mi vagyunk az értelmes élet a galaxisban.. hihetetlen.
2014. máj. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Hogyhogy mi?

Hát szex. Mifelénk legalábbis.


Miért élvezted a szexet? Van egy ilyen jellegzetessége, hogy az emberek élvezni szokták. Komolyan nem értem a problémádat.

Valami látens mazochista vagy, aki olyan elveket állított fel, hogy nem élvezheti az életet, vagy mi?

2014. máj. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Andrea Henrietta ***** válasza:
93%

Próbálj meg lazítani. Ne akarj minden áron egyedül lenni, mert csak önmagadat kínzod vele. Én is voltam hasonló helyzetben, és hidd el csak önmagadnak ártasz vele. Fiatal vagy, hagyd hogy a fiúk körbe rajongjanak, és lessék a kegyeidet, és neked csak az a dolgod, hogy Élvezd. Akár ujjaznak, akár udvarolnak.

Egyébként egyáltalán nem undorító, amit csináltál. Egyszerűen csak elengedted magad, és élvezted. (vagy legalábbis gondolom élvezted, hogyha egyszer elmentél...) 21 évesen nincs ezzel semmi baj, főleg hogy párod sincs akit esetleg megcsaltál volna... Egyedülálló fiatal nő vagy akinek kell a testi/ lelki kényeztetés. És kismillió férfi akad, aki ezt szivesen megtenné. Hát akkor hagyd neki(k). Ne tedd tönkre a lelki világodat azért az egy baromért aki nem tudott értékelni. Akad majd más, aki megteszi ezt, és hidd el boldogabb leszel mint valaha.

Lazíts és élvezd az életet, mert tud ám az szép is lenni, ha teszel érte.

(Csak jó tanács. 21L)

2014. máj. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
93%
Szexelni akart de félbehagyta mert nem ösztönözted. amúgy meg 4 éve semmi sem volt jóhogy jól esett végre.
2014. máj. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!