Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy végre elfelejt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy végre elfelejtsem?

Figyelt kérdés

Sziasztok. bő 2 hónapja volt egy srác akivel egy bulin találkoztunk de előtte ismertük egymást netről. nem akartam vele előbb talizni mert bunkó páwának tűnt. Aztán élőben másvolt velem nem hajtott rám, de még is na szal nem kapott le mert mondta h ő nem akar ilyen lenni mert másnak gondol. Csak aztán történt egy félre értés ler*bancozott ok nélkül csak egy ismerősömmel beszéltem meg táncoltam picit de nem úgy. és megbeszéltük neten hogy találkozunk meg mondta h örült h tisztáztuk. Nem jelentkezett majd írtam neki hogy szeretne e még talizni mert azt hittem hogy voltunk annyira szimpatikusak egymásnak. Megnézte és nem válaszolt és nem értem hogy miért.. aztán mivel ez egy buli sorozat másikon isot volt, a haverjai noszogatták hogy beszéljen velem, erre előttem táncolt más csajokkal és kapott le..pedi am odaköszönt..de elég részeg volt. és tudom hogy nem érdeklem, mert ha érdekelném neten is felkeresne. És randiztam más srácokkal hogy próbáljak nyitni de rájöttem h nem megy , képtelen vagyok más srácra nézni ha őt akarom. Még is mit tegyek még? Gáznak érezném ha odamennék megint buliban hisz a levelemre se válaszolt..

meg nem akarok futni egy fiú után, nem akarom nevetségessé tenni magamat. Egyidősök vagyunk

17L


2014. máj. 20. 22:09
 1/2 anonim válasza:
Belezugtal ez latszik. Valakibol nagyon nehez kiszeretni,hiszen nagyon fajhat hogy nem ir visssza meg csak koszon. Gondolj mindug arra hogy o igy boldog es ha o boldog te is boldog vagy (gondolom)
2014. máj. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Mondjuk a bulis pasizások nem tartanak sokáig.De menj oda hozzá buliba nyugisan,ck előtte igyál meg pár felest.És senki nem fogja azt hinni h nyomulsz rá,ck h kicsit beálltál.Ennyi.
2014. máj. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!