Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is főnyeremény,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is főnyeremény, ha egy férfi jól néz ki, és mellé még okos is?

Figyelt kérdés
Ismerek egy ilyet, aki külsőleg nagyon ott van. Helyes, gyönyörűek a szemei, a teste hiperszuper, magas, hibátlan a bőre, szép széles aranyos mosolya van.. egyszóval eléggé jó pasi. És mindezek mellé még mostanában megtudtam, hogy iszonyatosan okos is. Egy fizika vetélkedőn mindenre ő tudta a választ, egyből, mindent tökéletesen elmondott, szépen fogalmaz, gyorsan kattog az agya... egyszóval okos. Nem gondoltam volna, hogy ilyen létezik (mármint az, hogy valakinek ENNYIRE bejövős a külseje, és emellett pluszban rohadt okos), de szerintem ő egy főnyeremény. Mit gondoltok?
2014. máj. 21. 15:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
attól függ. ha emellé még jól nevelt és intelligens, humoros akkor tuti főnyeremény. Ha egy bunkó, egocentrikus barom, akkor akárhogy néz is ki nem kell!
2014. máj. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A lexikális tudás még nem jelenti azt, hogy intelligens, vagy hogy jól kijönnétek. Lehet, hogy a magánéletében meg egy büdös paraszt. Ki tudja..?:D
2014. máj. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

nem feltétlen

F

2014. máj. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ennyire.hue vagy? Erre mit mondjunk,hogy nem az?
2014. máj. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem, ez nem olyannak tűnt, mint aki bemagolta az egész könyvet. Tényleg nagyon ért hozzá, egyszerűen látszik, minden random kérdésre annyira korrekt választ adott, hogy az durva. És látszott rajta, hogy élvezi is. Nem értitek. Nem ez a különleges önmagában, hanem egy ilyen tipikus álompasi kinézethez ilyen okos. Nem bunkó amúgy senkivel. Sok haverját ismerem, és nem nagyképű a srác, csak annak hiszik. De ez hihetetlen, nekem meg kell ismernem őt, biztosan sokat tudhat. *-*
2014. máj. 21. 15:58
 6/13 anonim ***** válasza:
én nem ismerem a srácot, így nem mondanék róla semmit.
2014. máj. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Személyesen én sem, MÉG :P
2014. máj. 21. 16:03
 8/13 anonim ***** válasza:
Attól még a magánéletben lehet ugyan úgy egy balfék. Kifelé nem mutatja, de ki tudja. Előre azért ne reménykedj.
2014. máj. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha ennyire eldöntötted, hogy össze akarsz jönni vele, akkor nem értem minek tetted fel a kérdést?
2014. máj. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
a jó pasi az két szó
2014. máj. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!