Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Írnátok pár élményt az eddigi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írnátok pár élményt az eddigi csókjaitokról?

Figyelt kérdés
Mi volt jó benne, mi volt rossz, stb...?
2009. dec. 29. 15:13
 1/9 anonim ***** válasza:
78%

egyszer egy fiú olyan volt, mint egy bernáthegyi, még az állam is tocsogott a nyálban :S blehh, az nagyon rossz volt, pedig már felnőtt férfi volt...

egyébként mindenki másképp csókol, van aki vadabbul, van aki gyengédebben, nincs 2 egyforma "csókmód". azon az egy bernáthegyis srácon kívül csak jó élményeim vannak. mind fiúkkal, mind lányokkal (lehet lepontozni :P)...


20/L

2009. dec. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
nem
2009. dec. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
akkor a 2.-ra is válaszolj.
2009. dec. 29. 15:38
 4/9 anonim ***** válasza:
az elsö csókom az olyan durva volt,annyira féltem,nem is tudtam hova nézzek...néztem a csillagokat és gondolkoztam,nem mertem megtenni,de a fiu már sok lánnyal csókolozott. aztán megtörtént. és nagyon jó volt,a fiuval nem sokáig voltunk együtt 2 hónap. utána pár év mulva mikor szórakoztunk s csókoloztunk,olyan nyálas volt és azt hittem megfulladok. de jelenleg semmi panasz a barátom csókol a világon a legjobban... csók FOREWER...
2009. dec. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem eddig 2 olyan pasim volt, akik olyan eszméletlenül jól csókoltak, hogy képes lettem volna elmenni ott helyben... aztán voltak persze rossz tapasztalataim is. volt, hogy azért dobtam egy srácot, mert élvezhetetlen volt a csókja, pedig helyes volt és kedves. olyan furcsa, ragacsos volt a nyála és fura ízű. nem büdös, hanem olyan furcsa... volt egy másik pasi, aki darált a nyelvével, borzasztó volt, azt hitte ez jön be a csajoknak. a mostani barátommal nagyon jó a csók, majdnem tökéletes, de a nyelvét túl keveset használja sajnos. a jó csók olyan, hogy órákig el lehet benne merülni és érzéki.

24 N voltam

2009. dec. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát én egyszer csókolóztam egy sráccal, akivel borzalmas volt. Azt hittem hirtelen, hogy bekaptam egy helikoptert.:) Úgy pörgött a nelve mnt a propeller.
2009. dec. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem.
2010. jan. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hmm.. hát első csokom borzasztó volt :D 12 éves lehettem. nem is voltam megfelelő korban, se az illettő nem volt a legalkalmasabb.. aztán jött életem első szerelme akivel jóó volt csókolozni. majd jött egy két futokaland. akikkel csak csók volt.. de mehettek is.. mer olyan rossz volt :D ( ez mondjuk csak kettő személy volt :D ) aztán most életem párjával :D akivel egy éve vagyok együtt.. hát ő a legideálisabb.. egy csokjátol szép lesz a napom.. sőt egy hetem.. :D nagyon jol csokol :) vele csak jóó elmék van :D
2010. jan. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hát egyszer egy ilyen csöndes helyen voltuk és ott kicsit durvábban csókolóztunk...:P és tök fura(jó) érzés h tudod h gerjed rád de mégsem szerezhet meg még...;)viszont az kicsit kellemetlen mikor nagyon durvult de akkor csak kicsit eltoltam a fejét és utána finomabban folytatta...XD 15/L
2010. jan. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!