Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy lány akinek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány akinek van barátja. Mit tegyek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Na tehát tetszik egy lány akinek van barátja.Nem piszkálok bele a kapcsolatukba csak nekem ez így nagyon sz@r :$.Mit tegyek, hogy ne figyeljek rájuk,vagy ne idegesítsen?
2014. máj. 21. 20:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Keress mást.
2014. máj. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg, ha tetszik és esetleg túlságosan is oda vagy a lányért, akkor harcolj érte! ;) Magadat nézd elsősorban, hogy te hogyan lennél boldog! :)
2014. máj. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kösz a 2.kommentelőnek :).Mert a lánnyal már régóta jóban vagyunk és mondta, hogy bejövök neki(de akkor már volt barátja)De egyre többet veszekednek azt mondja.Lehet, hogy megfogadom a tanácsot köszi
2014. máj. 21. 20:46
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is ebben a helyzetben vagyok, de harcolni fogok érte. Bevetem minden sármom, aztán vagy sikerül elcsábítanom:$ vagy nem. De egy próbát mindenképp megér.
2014. máj. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen!:)) Aztán hajrá! :D
2014. máj. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%

Jó gerinctelenek vagytok, ha el akarjátok szedni más barátnőjét. Remélem akkor mellőletek is el fogják csábítani egyszer az aktuális barátnőiteket. Undorító...

És egyébként is, ha képes vagy arra, hogy elcsábítsd valaki mellől, akkor mellőled is el fogják tudni.

2014. máj. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ha neked tetszene egy lány nem akarnál járni vele?
2014. máj. 21. 21:42
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem van annyi tartásom, hogy fel tudom fogni, hogyha valakinek van párja, akkor az tabu,van gerincem.

Nem kezdek olyannal, hanem keresek mást, akinek nincs párja, én ebből nem csinálok problémát. Biztos bánnám a dolgot, hogy őt nem kapom meg, de nem akarnám elhódítani, mert az undorító dolog. És egyébként sem kell olyan pár, akit el lehet hódítani.

2014. máj. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Másik 2 ok

1:Ha nem tudsz értelmes választ adni akkor ne írj semmit.Kösz

2:Ismerem a pasiját.Mindenkivel köcsög.Hidd el megérdemelne egy pofáraesést :)

2014. máj. 21. 21:50
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakit el lehet hódítani annak meg van az oka. Nem olyan jó a viszonyuk, nem bánik vele elég jól a barátja, végtelen oka lehet. Ha jól érzi magát a kapcsolatban, szereti a párját nem fogja hagyni magát. Ha szép csaja van az embernek, számolni kell, hogy lesznek próbálkozói, ha van barátja is, nem csak megszerezni kell, meg is kell tartani.:)
2014. máj. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!