Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány átölel, engedi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány átölel, engedi simogatni a haját, arcát, megfogni a kezét (nem randin), és benne van a közös programban, akkor vonzódik hozzám?

Figyelt kérdés
Igazából volt előzménye az ölelésnek, megígérte, hogy a segítségért cserébe megkapom, de már korábban is voltak érintések közöttünk, most meg kb. a nyakamba ugrott, kicsit simogatta a hátam, én is az övét, utána a haját, az arcát (de nem voltunk egyedül, és ő nem is húzódott el). Aztán az egyik kezembe vettem a kezét, a másikkal simogattam, és még egy ideig a kezemben tartotta, pedig elhúzhatta volna. És megmondtam neki, hogy elmegyünk majd x helyre, azonnal rá is vágta, hogy rendben. Nem volt még barátnőm, nem is igazán tapadtak rám a csajok, viszont sokszor belefutottam már olyan szituációba, hogy "jelnek" hittem azt, amit nem kellett volna, és rengeteg visszautasítást összeszedtem. Sejtem, hogy azért nem vagyok közömbös a számára, de nem tudom, jól érzem-e, sajna elég tapasztalatlan vagyok. És kérlek benneteket, hogy ne oltogassatok a kérdés miatt, meg ne nézzetek hülyének, amiért esetleg más számára ez triviális lesz, de akkor ez azt jelenti, hogy ő is akar tőlem valamit? Előre is köszi a válaszokat.

2014. máj. 21. 21:29
 1/5 -=Koldus=- ***** válasza:
Miért nem hívod el randira?
2014. máj. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen:) ha ölel, simogat, szeret megérinteni akkor valószínüleg igen.
2014. máj. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy tetszel neki es tobbet akat :) egyebkent nem olelne meg, legalabbis en igy gondolom :) lehet csak a te lepesedre var :/
2014. máj. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koldus, hát... annyit mondtam neki, hogy elmegyünk, és meghívom valamire, erre azt mondta, hogy jó, és megbeszéljük. De így konkrétan nem mertem randira hívni, majd ha ott leszünk, akkor próbálok hozzá közeledni, a lényeg meg talán úgyis az, hogy elvileg eljön velem.
2014. máj. 22. 15:54
 5/5 A kérdező kommentje:
#2-3: Köszi, szóval nem lehet, hogy csak barátilag/haverként gondol rám?
2014. máj. 22. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!