Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nagy divat, most a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nagy divat, most a lányokon a rövidnadrág fekete harisnyával alatta. Mi az a lányok combján a sötétebb színű a harisnya legfelső részén a nadrág takarásában?

Figyelt kérdés

Nehéz megkérdezni de aki viseli lehet tudja. :-)

Sötétebb anyag a harisnya végén.



2014. máj. 21. 18:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az a harisnya.
2014. máj. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%
Igen, divat, de iszonyú proli viselet szerintem. Egyébként az a harisnya "nadrág" része, direkt meg van vastagítva.
2014. máj. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
30%
Te valószínűleg a combfix combnál végződő vastagabb, sötétebb, combhoz tapadó részére gondolhatsz.....ez a tippem. Bár én csak combfixet hordok, de arra kínosan ügyelek, hogy az ne villanjon ki, mert szerintem ez a része nem utcára való, kissé közönséges hatást kelt, de csábítani egy forró, erotikus estén egy szexi harisnyatartóval......nos, tuti szex :)
2014. máj. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

Lehet úgy viselni, hogy mindennek lehet nevezni, csak prolinak nem. De tény, hogy ebben az országban a legtöbben képtelenek rá.


Szerintem ezek közül egyik sem "proli" viselet:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2014. máj. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én egyszer megkérdeztem egy lányt és azt a választ kaptam hogy igazából ő sem tudja, mondta hogy szerinte jól néz ki, és ne keressek benne logikát hogy ez miért jó :D
2014. máj. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
33%

"Lehet úgy viselni, hogy mindennek lehet nevezni, csak prolinak nem. De tény, hogy ebben az országban a legtöbben képtelenek rá."


Maradjunk annyiban, hogy ízlésekről vitatkozni nem lehet, eképpen elég ostobán tetted, hogy megpróbáltál egy rahedli oldal kilinkelésével rácáfolni, hogy szerintem mi a proli. Továbbra is fenntartom, hogy -különösen farmersorttal- lepukkant, tróger hatást kelt. Ha neked így tetszik, hordd nyugodtan, én 99%, hogy túlélem, csak elmondtam a véleményemet.

2014. máj. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Csak tudnám miért a fekete a menő, ami szerintem gyászos, a testszínű miért nem jó? Felénk van ilyenbe jár és csinos benne.
2014. máj. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Először is nem harisnya, hanem harisnyanadrág van rajtuk. Amit kérdezel az a harisnyanadrág nadrág (vagy bugyi) része.

A képek szerintem teljesen jók, én is így viselem és nem érzem magam prolinak még a szaggatott farmershortban sem.


300 forintos harisnyanadrágot nem érdemes venni, mert a legolcsóbb a legdrágább.


A fekete azért menő, mert divatos, mindenhez megy, de persze nem szabad, hogy minden fekete legyen, mert az "gyászhuszár".


Ha mégis combfixet veszel akkor alá húzzál egy testszínű harisnyanadrágot!



Remélem segítettem! :-)

2014. máj. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
55%

# 6


Szerintem a te megnyilvánulásod volt menthetetlenül ostoba. :) De semmi baj, jogod van hozzá!

2014. máj. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Falstaff: a combfixes szett valóban kihívóbb, de épp azért veszi így az ember, hogy kihívóbb legyen, nem?


Egyébként nem csúszik le, de én jobban szeretem csak harisnyanadrággal viselni. A plusz combfix most már meleg is lenne.

2014. máj. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!