Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit érezhet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit érezhet a lány iránt az a fiú, aki ráírogat facebook-on, de mivel a lány csak tőmondatokban válaszol, a fiú dühös lesz rá, és törli őt az ismerősei közül?

Figyelt kérdés
2014. máj. 21. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:
sztem teljesen hidegen hagyja, ha érdekelné válaszolgatott volna
2014. máj. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Sértettséget.

Amúgy mindig jót nevetek az ilyen kis szerencsétleneken.

2014. máj. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ö..dühöt?
2014. máj. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
39%
Semmit. Hisztigép a pasi, és vérig van sértve, mert az adott nőnek nem férfi, az adott pasi.
2014. máj. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
minek írt a nőnek, ha az szarik a fejére?
2014. máj. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha érdekel téged a fiú, akkor keress valami kifogást, és írj neki, mert ha nem, örökre eltűnik. De ezek után azért átgondolnám, hogy megéri-e.
2014. máj. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem,csak annyit,hogy nem akar az lányra több időt elvesztegetni és megbánta azt is,hogy eddig így tett..
2014. máj. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
biztos marha érdekesnek tartott :p
2014. máj. 22. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

velem volt ez, nem jött be annyira, de adtam egy esélyt, majd kezdett sok lenni, és nem írtam. majd letorolt. eleinte én ideges voltam, aztán pár nap után már nem érdekelt.

szerintem megbántottam.. akartam írni neki miután törölt, de úgy voltam vele, hogyha az 1200 ismerős mellé én nem fértem be, és törölni kellett, akkor inkább hadd nyugodjon meg, nem akartam, hogy reménykedjen, vagy barmi miattam..

2014. máj. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!