Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Te mit tennėl, ha már a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mit tennėl, ha már a szüleid is, lenėznėk a külsödet?

Figyelt kérdés
Ėn ebben a helyzetben vagyok...

2014. máj. 22. 00:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
ha lány vagy írj rám
2014. máj. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
mindent megteszek azért, hogy a lehető legtöbbet kihozzam magamból, a saját érdekemben főleg.
2014. máj. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem mind1 hogy miért, pl azért mert csúnya arcot van (amiről nem igazán tehetsz mert így születtél), mert kövér vagy (na arról már tehetsz!) vagy épp igénytelen külsőd van, ha olyan amiről nem tehetsz mert így születtél akkor elég k öcsög szüleid vannak, de ha olyan amiről te tehetsz akkor részben igazuk van.
2014. máj. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Megmondanám, hogy adjanak pénzt, és akkor rendbe hozom magam. Hát de most komolyan, ők szültek, akkor vajon kitől örökölted a külsőd?
2014. máj. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Amikor kövérebb voltam, nekem is sokszor mondták, hogy fogyni kéne, és fater azon élcelődött, hogy lassan lefolyok a székről. Mit tettem? Leszartam.


Azóta meg lefogytam különböző dolgok miatt és ennyi. Téged miért néznek le?

2014. máj. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Engem a húgomék is rondának tartanak nem csak az ősök... Ja és a sok-sok lány, aki képes utcán si a képembe vágni, hogy de ronda fejed van, az meg csak a hab a tortán.
2014. máj. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Dávid,aki nem Dávid ***** válasza:
Megmondanám nekik,hogy magukra vessenek,amiért nem húztak óvszert.
2014. máj. 22. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Megmondanám nekik, hogy azért valakinek a génjeit örököltem és nem csak magamtól lettem ilyen.
2014. máj. 22. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
És tehetsz róla? Mert kétlem, h a saját gyerekükre mondanak rosszat, ha az amúgy nem tehet ellene semmit, mert ilyen géneket örökölt. De csálé fogak, pattanás, háj esetén lehet mit tenni.
2014. máj. 22. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Kövėr vagyok,de nem vėszes...Ápolt vagyok!


A fejemėrt nėznek le inkább..."kire ütött ez a gyerek"ilyen szövegekkel.

2014. máj. 22. 01:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!