Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csúnya fiúk, ti is szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya fiúk, ti is szép fiúként kezdtétek kisgyerekként egészen általános sulis korotokig, belétek is voltak szerelmes lányok egészen idáig vagy csak nálam volt ez?

Figyelt kérdés
Ha megnézem a kisgyerekkori képeimet is, tök heyles, aranyos, jóképű, szőke srác voltam, aztán ahogy kezdtem barnulni, szépen fokozatosan csúnyultam meg, nőtt meg az orrom például és roncsolódott szét az arcszerkeztem is. Középsulis koromtól kezdve jött meg az igazi fordulópont, mintha rondább kezdtem volna lenni, már egyre többször gúnyoltak is lányok, tök ismeretlenek is utcán például beszólogattak hogy de szép vagy, de ilyen gúnyosan. Aztán az orromat piszkálták többnyire a csajok, rondának, nyominak neveztek és neveznek a mai napig a csajok. Az az érdekes, hogy általánosban is még helyesnek tartottak, semmi jelet nem kaptam arra vonatkozóan, hogy csúnya fiú lennék, igaz nem is érdekelt a csajozás, félénk, visszahúzódó srác voltaam már akkor is, inkább a tanulással foglalkoztam, de tudom, hogy 4 lány volt belém szerelmes, egyiktől szerelmes levelet is kaptam.
2013. máj. 1. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Ennek a kategóriának az új neve legyen inkább Rinyálás, találó lenne a mostani kérdésekből kiindulva.
2013. máj. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocs nem tudom én sose voltam csúnya. Így jártál. Keress egy csúnya csajt :)
2013. máj. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hello.

Szerintem nem minden a kinézet, persze sok mindenben mérvadó. Mert ezek a mai "nőstények" csak az izomagyuak kellenek, vagy ezek a szerencsétlen pávák, akiknek szerinted lesz munkájuk, keresetük, esetleg olyan környezetet tudnak fölépíteni ezek a létformák, amiben egy család is létrejöhet? Gyerek?? Fenét.. Folytasd a tanulásod, és kifog egészíteni egy olyan nő, akinek hozzád hasonlóan vannak tervei. Lehet ehez várnod kell még 1-2 évet, de nincsenek csúnya emberek, csak kevés sör :DD De ne iskolán belül keresd a komolytalan csitákat, vagy ha keresed is, akkor se olyanokkal, akiknek eleve van pofájuk sértegetni valakit, mert azok nem toleránsak egyszóval primitívek..... Nem tudok jobbat mondani csak hogy kitartás :D

2013. máj. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem, én születésem pillanatától ronda vagyok, mint egy kupac hernyó :D Általánosban sem akart velem senki sem barátkozni, és kerültek, mert ronda voltam/vagyok/leszek.
2013. máj. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!