Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez direkt vagy véletlen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez direkt vagy véletlen?

Figyelt kérdés

Már régóta figyelem, hogy pl.: a suliba mikor a csajok ülnek sokaknak kb.a fél p*csájuk tangástól mindenestül kinnvan.Érdekelne hogy ennyire nemveszitek lányok ezt észre? Vagy direkt csináljátok?:P:D

Speciel engem nemzavar,csak néha eléggé elveszi másról a figyelmet:D


2009. dec. 29. 18:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
sztem undorító, nálam ha ilyen véletlenül előfordulna akkor megy a felfele huzigálás :D
2010. jan. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
nekem is van olyan nadrágom, de ahhoz eleve hosszabb felsőt veszek fel. szóval tuti nem véletlen, észreveszi azt az ember. amúgy meg egs, majd ha vesegyulladás lesz, akkor aztán sírhatnak az ilyen lányok...
2010. jan. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
ezek a tipikus kurwák
2010. jan. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
ez vonzó? szentem ez egy olcsó, rib.ancos húzás!
2010. jan. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!