Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti kezdenétek egy ilyen pasival?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kezdenétek egy ilyen pasival?

Figyelt kérdés
Teljesen átlagos kinézetre, 37 éves, szakmunkás végzettségű, másodmagával lakik egy kicsi albérletben, kilátása önálló lakásra nincs. Káros szenvedélyektől mentes, ugyan kevés pénze van, de egy forint adóssága nincs. Jó humorú, reális szemléli a világot. Távolabbi tervei nincsenek, örül annak ami éppen van, célja, hogy legalább ezeket megtartsa. Nem társat keresek, csak kíváncsi vagyok. Az akaszd fel magad megnyilvánulásoktól kérlek kíméljetek meg.
2014. máj. 23. 09:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Igen, kezdenék, bár ez kevés infó volt :)
2014. máj. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Sajnos.rengeteg ilyenember van nem vesztessz semmit
2014. máj. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Ha csak rövid távra tervezel, vagy átmeneti kapcsolatra vágysz, miért is ne? Hosszabb távra nem feltétlenül ideális.
2014. máj. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. máj. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Van párkapcsolatom, mindig találtam lányt. Soha nem voltam csapodár természetű, soha nem volt alkalmi kapcsolatom, részemről mindig hosszútávra tervezek, ha párkapcsolatról van szó. Csak legbelül, az önbecsülésem van padlón.
2014. máj. 23. 09:46
 6/15 anonim ***** válasza:

Miért van padlón. Számomra onnan érdekes a mondandód, hogy Jó humorú,..... az első fele érdektelen.

Az önbecsüléseden lehet segítene, ha szereted a szakmád, akkor érdemes kicsit tovább gondolni a dolgot. Az visz előre az életben.

2014. máj. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Az, hogy nincsenek terveid, céljaid nagyon zavarna. Közelebb a 40-hez ez már kicsit riasztó.
2014. máj. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Olyan embert képzeljetek el, aki a saját önös érdekében, nem gázol át, illetve tapos rá a másikra, ezért is nem jutott előrébb az életben. Szülei szegények voltak, csonka családban nőtt fel, nagy szegénységben. Mivel fiatalkorában lusta volt tanulni, ezért tart itt, ahol. Nem mondtam, hogy én nem tehetek erről. Kicsit már fárasztó mindig a világ felé mosolyogni :(
2014. máj. 23. 10:02
 9/15 anonim ***** válasza:
Pont azért kellene jobban a karrieredre is koncentrálnod, mert szegény voltál. Pont ezért kell mindig előre nézni, soha sem hátra. Ez nem azt jelenti, hogy gázolj át másokon, hanem azt, hogy tegyél azért, hogy neked jobb legyen, mert senki más nem fog.
2014. máj. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen szakmád van, de pl. képezhetnéd magad, hogy előbbre juss.
2014. máj. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!