Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti kezdenétek egy ilyen pasival?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kezdenétek egy ilyen pasival?

Figyelt kérdés
Teljesen átlagos kinézetre, 37 éves, szakmunkás végzettségű, másodmagával lakik egy kicsi albérletben, kilátása önálló lakásra nincs. Káros szenvedélyektől mentes, ugyan kevés pénze van, de egy forint adóssága nincs. Jó humorú, reális szemléli a világot. Távolabbi tervei nincsenek, örül annak ami éppen van, célja, hogy legalább ezeket megtartsa. Nem társat keresek, csak kíváncsi vagyok. Az akaszd fel magad megnyilvánulásoktól kérlek kíméljetek meg.
2014. máj. 23. 09:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megbántani, a lelkedbe se gázolni. Ezt előre el kell mondanom, hogy ne értsd félre.


Én azt nem értem, hogy jöttök mindannyian azzal, hogy korábban lusták voltatok tanulni meg nincsen szerencsétek és most azért tartotok ott ahol tartotok stb. stb.

Miért nem teszel ellene ember? Érettségit megszerezni nem egy nagy történet, főleg manapság, amikor az érettségi nehézsége az általános iskola nehézségi szintjét karcolgatja. 1 év alatt letehetnéd az érettségit. 1 év alatt estin el tudnál végezni egy akármilyen okj képzést is.

2 év alatt, kb tudnál olyan végzettséget szerezni, amivel már kategóriákat tudnál feljebb lépni. Ami kategóriákkal jobb fizut is jelentene és tudnál saját kecót is bérelni, ami nem lenne túl nagy, de a tied lenne legalább.


Nem a te nem azért tartasz ott ahol mert szakmunkás végzettségű vagy, meg szerencsétlen, hanem azért mert kb ennyi a jövőképed, nincsen egy darab célod se. Létezel, de kb ennyivel ki is fújt a dolog. Ha nő lennék és ezzel jönnél nekem, körberöhögnélek már ne haragudj. Én nem vagyok zseni vagy ilyesmi, de én 27 évesen szülők segítsége nélkül 3x-4x többet elértem már mint te, akár képzettségben, akár karrierben, akár másban. Mert fűt az akarás, a célok, és az ambíció.


Mivel nem vagyok nő ezért nem formálhatok érvénes véleményt, de ezen azért gondolkozz el.

2014. máj. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Az is egy cél, hogy megbecsülöm ami van és ott a maximumot nyújtom, amit ugyan nem becsülnek meg, de legalább eltartom magamat. Lehet találnék jobb állást, de nekem észnél kell lennem, mert elég ha 1-2 hónapig nem dolgozok, akkor a rezsiköltségeimet miből fizetném ki? Nincsenek szüleim, akik esetleg segítenének, de ezt amúgy is szánalmasnak tartanám. Érettségi? Most ez komolyan mondod? Semmit nem ér a mai világban. Gondoltam természetesen erre is,utána más szakmára, de egy jobb OKJ-s szakma keresd ki, hogy mennyibe fáj, legalább fél millióba, amennyi megtakarításom sajnos nincs.
2014. máj. 23. 12:29
 13/15 anonim ***** válasza:
Utolsó: nem kötekedni szeretnék, távol áll tőlem az ilyesmi, de nincsenek akármilyen okj-s tanfolyamok már sajnos, ezt is elszabták. minimum 2 évesek a képzések, ezt én is fájlalom, mert idén kezdenék el egy újabb szakmát tanulni munka mellett és baromi rossz, hogy a szakmát megtanulhatnám 8 hónap alatt, de a törvény miatt el kellett húzni az egészet.
2014. máj. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
kérdező, elmondjam mennyit ér az érettségi? plusz pénzt, több lehetőséget. elég rossz, amikor azért nem vesznek fel valahova, mert az ont hiányzik. takarítónak nem mehetnél el nélküle. az álláskeresést pedig nem akkor kell elkezdeni, mikor felmondtál, hanem amíg még dolgozol. ha találsz olyat, ahol jobban megfizetnek, miért ne váltanál?
2014. máj. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Az érettségi a kapuja mindennek. Ha nincsen érettségid, kb semmilyen komoly képzésre nem tudsz jelentkezni, mert nincsen miből kiszámolni akármilyen felvételi pontszámot. És igen. Ha nincsen érettségid munkahelyeken kb a debil kategóriába kerülsz. A "megbecsülöm ami van" meg kevés egy minőségi élethez. Ezt azok mondják akik már feladták.


Nem kell fizetni érte, az első okj képzést az állam állja akármennyi éves vagy.


#13 nem vettem annak, én már régebben tettem le az okj vizsgát szóval lehet. Egyébként nem is bánom hogy csak két éves van már mert 1 év kb semmire nem elég.

2014. máj. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!