Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meztelenül otthon?

Figyelt kérdés

Sziasztok,én azt szeretném megkérdezni,miben vagytok otthon,ha nagy a meleg,és egyedül vagy csak a férjetek van otthon?

Van egy fiatal szomszédasszonyunk,aki csak egy tangában van,meztelen melleivel.

A férjemnek tetszik a dolog,és már említette,hogy ha melegem van,vegyem le a bikinfelsőmet és legyek monokiniben otthon,hisz ez neki természetes,

Még tavaly voltam egy kolléganőmnél,és róla kiderült,hogy nyáron monokiniben van otthon,fedetlen melleivel.Azt mondta,íyg kényelmesebb.

Ti miben vagytok otthon,ha nagy a meleg?


2014. máj. 23. 16:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
A férjemmel élek. Ő vagy boxerben van itthon, vagy meztelenül. Utóbbi gyakoribb:D Én pólóban nadrágban vagyok, de van az a meleg amikor már én is meztelenül szoktam lenni.
2014. máj. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
90%
Bugyiban csak ,vagy meztelen.:)
2014. máj. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi meztelenül vagyunk itthon szinte egész évben.
2014. máj. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nyáron általában meztelen vagyok itthon.

Ffi

2014. máj. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 mooti ***** válasza:

Amikor az idő engedi mindig meztelenül vagyok otthon. Így pihenek, dolgozom. Felszabadító érzés és mosni se kell sokat csak pár törölközőt amire ráülök.

Aludni meg már tini korom óta így alszom.

2023. ápr. 11. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Szoktam...


Télen max egy póló...de alul semmi

2023. máj. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 mooti ***** válasza:
Amikor az idő engedi textil mentesen vagyok.
2023. máj. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!