Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szep a lany megsem tul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szep a lany megsem tul nepszeru a neten?

Figyelt kérdés

Egy nagyon szep lany tetszik nekem nem ismerem meg. A kepeit elnezve nem tul ribizli nem ajnarozzak halalra. Szoval csodalkozom hogy egy ilyen gyonyoru csajt nem ugralnak korul. Ez mitol lehet? Lehet hogy tul valogatos? Vagy ennyire normalis lenne mert akkor nagyon jo lenne...? Szoval szeretnem megismerni szerintetek is erdemes megprobalni?

18/F


2014. máj. 23. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy normális értékrendje van... Én is szép lány vagyok, mégis szarok magasról az internetes népszerűségre.
2014. máj. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

az első válaszba befigyel a szerénység:D

Való színűleg a csaj nem jelölés vadász emg normális emberek veszik körül, ritka az ilyen lány, megbecsülendő, nem dobálózik sz.arral és nincsenek idióta ismerősei, okos és visszafogott, a szexben meg nagyon igényes, sok mindenről lehet vele beszélgetni és nem csal meg ha nem leszel balfakk. Hajrá!

Az első válaszolóhoz, nem lenne kedved ismerkedi?:D

2014. máj. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van barátom, bocsi ;)
2014. máj. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!