Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma délután volt a 2. randim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma délután volt a 2. randim egy fiúval, viszont késtem egy fél órát és nagyon rosszul érzem magam -e miatt. Félek hogy nem akar majd több randit. Szerintetek ezek után ne is várjam hogy legyen folytatás? 18/L

Figyelt kérdés
felhívtam hogy késni fogok de nem vette fel és bocsánatot is kértem de félek hogy ezzel elrontottam mindent
2014. máj. 23. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
ha tetszel neki meg jófej akkor nincs nagy jelentősége ugyanúgy összejöhetsz vele :)
2014. máj. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy késé még nem a világ szerintem. Ha próbáltad jelezni és utólag bocsánatot is kértél, akkor én túllépnék ezen. :)

21/F

2014. máj. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha indokolt a késés, meg fogja érteni. Ha csak hanyagság miatti, kényelmesség miatti, akkor ne várj folytatást.

UI: a pontosság a mindenem :D

2014. máj. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értelmezem: ki is mutattad, mennyire bánod a késést, illetve próbáltad jelezni, hogy nem érsz oda időben. Ha valaki ezért nem akar veled találkozni többet, akkor ne is foglalkozz az illetővel. Ilyen tényleg bármikor bárkivel előfordulhat. Akkor lett volna gond, ha nem jelzed, hogy késel.
2014. máj. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!