Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha kölcsönösen tetszünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kölcsönösen tetszünk egymásnak, de szerintem fél lépni, akkor hogy tudnék "jeleket" adni neki, h történjen vmi?

Figyelt kérdés

Én vagyok a lány a történetben. A elgjobb barátomról van szó, de szerintem ez már több barátság. Legalábbis az én részemről tuti, de szerintem számára sem lehetek közömnös (az egy másik történet, h miért gondolom így, nem akarok ezzel senkit untatni)


Tehát a történet az, h elég sűrűn lógunk együtt, gyakorlatilag hétköznap minden nap meg programokra is együtt megyünk, mert a baráti társaságunk is ugyanaz. Ő bejárós, így nálam szokott aludni ha nem megy haza/keséi a buszt stb. De 90% ez direkt történik, mert sörözgetünk v kajálunk vagy ilyesmi és ő sem akar korán hazamenni, így mindig az van, h megyünk hozzánk, filmezünk még.


Mindig h.lyéskedünk egymással, pl. úgy h tudom szeret sütni és mondta nálunk is süthetnénk egyszer vmit, erre mondtam viccesen h az én konyhám, az én szabályaim, nálam csak ruha nélkül lehet stb meg hasonló poénkodások mennek.


De nem tudok konkrétan lépni. Ha nálam alszik akkor külön szokott, pedig felajánlottam már h aludtam az ágyamba hisz elég nagy 2 embernek is (de gondolom ezt is viccnek szánta v nem tudom :D). Egyszer aludtunk csak így, mert filmközbe mindketten bealudtunk, de mikor egyszer felkelt hajnalban vmiért akkor leköltözött a szokásos helyére.


Nem tudnátok tippeket adni, h hogyan lehet egy pasinak egyértelműen a tudtára adni, h tetszik, vagyis pontosabban, h már nem csak barátságot érzek? De konkrétan nem merem megmondani neki. Hátha ti okosabbak vagytok nálam és van ötletetek :(


2014. máj. 23. 22:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Filmnézésnél bújj hozzá:D
2014. máj. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

mosolyogj rá

nézz rá "igézően"

öleld meg

érj hozzá néha

simítsd meg néha itt ott (ne a farkát, legalábbis eleinte)

2014. máj. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 DEXTER22 ***** válasza:
Kerdezd meg tőle h tetszel e neki es ha azt mondja igen ak csokold meg es cső :D nem kell mindent túl bonyolitani :D
2014. máj. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha te is tetszenél neki, akkor lépne.

Nem lehet, hogy a fiúkat szereti?

2014. máj. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Picit nyiss felé úgy, h érj hozzá többet, legyél közelebb hozzá stb. De ne konkrátan. Ha elhúzódik, vagy furán reagál, az egyértelmű.

Nehéz helyzet amúgy. :/ Vagy dumálj vele, h milyen csajok az esetei és h te bejönnél-e neki, mint potenciális partner.

Amúgy irigyellek, h van egy fiú "haver", akivel elvagy. :)

2014. máj. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigieket :)


Nem meleg, az tuti. Más esetben én is azt gondolnám, h azért nem lép, mert nem tetszem neki, csak ismerem hogy nem az a csajozós (pedig nagyon jól néz ki és a csajok is odavannak érte), meg nem egy nagyvárosi gyerek, szerintem pont ezért nem olyan, mert szerintem nekik más az értékrendük.


Amúgy az a pláne, h ha esténként sátálunk hozzánk, mert akkor már nem jár busz, akkor kézemfogva szoktunk (ő fogja meg a kezem), de ezek így sörözés után vannak, szóval ilyenkor lehet csak az teszi vele :DD

2014. máj. 23. 23:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Kicsit ittasan smárold le. Ha nem jön be neki, akkor ráfogod a szeszre:DDDD
2014. máj. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!