Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan hogy valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan hogy valakinek kölcsönösen megtetszettek egymásnak a neten? Írnátok róla bővebben?

Figyelt kérdés

Vagyis,lett-e találkozás,mennyi idő múlva,mekkora volt a távolság?


Csak érdekel.Nekem volt párszor ilyen.


2013. máj. 28. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

volt már erre példa, de mikor már fülig belestem a lányba akkro robbant a bomba: minimum 250kmre lakik tőlem...

szóval eddig nem jött össze.

2013. máj. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze, counter-strikeban ugyanabban a teamben álltunk, és mind a ketten ugyanazt a karaktert és ruhát választottuk, csak ő itt volt cfg-s én meg ott...
2013. máj. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Volt már :)

7km-2 nap múlva lett tali

40km-1 hét múlva lett tali

45km-1 hét múlva lett tali

25km-másfél hét múlva lett tali

:)

2013. máj. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Persze! :)

300 km, 2 hónap múlva lett tali, azóta eltelt fél év és szinte minden második hétvégét együtt töltönk (naponta skype-on minimum 3-4 órát beszélünk) + elkezdtem már állás ajánlatokat nézegetni és úgy áll,hogy ősztől albérletbe költözünk.

Ha két ember igazán szereti egymást és összeillenek,akkor működik a távkapcsolat is!

2013. máj. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Csak érdekelt.Mentek a zöldek.

Nekem is volt ilyen.Az egyikkel az volt hogy csak én nekem tetszett ő,a másikkal szerintem kölcsönös volt,már mondtuk is hogy mikor találkozunk,de aztán ő elment katonának (nem Mo-n él).A harmadikkal meg azóta is beszélek.


:) Köszi még1x

2013. máj. 30. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!