Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az idő múlásával, az évekkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az idő múlásával, az évekkel a nők értéke csökken, míg a férfiaké kb. ugyanaz marad? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Egy férfinak igazából tök mindegy, hogy milyen idős korában talál magának párt. Nem kell számolnia ilyenekkel, hogy mikor legyen gyereke, ha akárcsak jóval harminc fölött talál maga mellé valakit, állapodik meg, akkor sem fogja senki megbélyegezni. Egy férfinél rá lehet mondani, hogy karriert épített és ez egyáltalán nem pejoratív ránézve, sőt. Ergo így egy férfi "értéke" nem csökken, akármennyi idős is.


És akkor ugyanez nőben: huszonévesen még mindig egyedül van? Biztosan válogatós, hisztis. Nem kellett senkinek, ennek biztos oka van: selejt. Inkább karriert épített? Nem feleségnek való. A biológiai óra meg ketyeg, a férfiak meg inkább választana egy fiatalabbat, akivel nincs semmi "gáz". Az évek múlásával pedig ez csak egyre rosszabb lesz, a nő "értéke" egyre csak csökken.


Ezt most vonatkoztassuk olyanokra, akiknek NAGYON nehezen megy a pártalálás, maximum egy-kettő 1-2 hónapos kapcsolatuk volt, vagy még annyi sem.


Csak szerintem van ez így?


2014. máj. 24. 02:06
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
Nem érzem, hogy értékesebb lennék, csak mert öregszem és férfi vagyok
2014. máj. 24. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
Kérdező, Te egy ilyen lány voltál?
2014. máj. 24. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
volnál*
2014. máj. 24. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:

Miért?


Én pl. husz leszek és normális kapcsolatom nem volt fiúban.

Oké, hogy lehet fiatalabb barátnőm a jövőben így a gyerektéma nem probléma, de miért így fogod fel?


Ha 20 évesen pl. egy lánynak nem volt pasija miért lenne gáz?

2014. máj. 24. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:

Francokat! A ti "értéketek" se csökken semmivel, csak legyenek szilárd morális alapok, hozzáállás, és persze egy olyan összhang, amire azt mondom, húha. Ha ilyen nőci vagy, az sem zavar, ha a 41-et töltöd idén.


24f

2014. máj. 24. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 Fish1 ***** válasza:

Szerintem nem az idő miatt csökken valakinek az értéke, hanem pl. azért, ha rossz útra tér, ha lelkileg nincs topon és ez ellen semmit se tesz. Ez vonatkozik mind nőre, mind pasira.

Szerintem ez a megítélés téves több szemszögből is. Megbélyegezni valakit csak azért, mert nincs gyereke? Vagy csak azért, mert későn vállal gyereket, vagy egyáltalán nem vállal? Szerintem nem ilyen dolgok, hanem a viselkedés alapján lehet megítélni valakit.

Vannak nők, akik ugyanúgy építenek karriert, mint a pasik, és ettől nem lesznek értéktelenebbek, sőt!

Akinek nagyon nehezen megy a pártalálás és csak rövid kapcsolatai voltak, annak szerintem elsősorban saját magában kell keresnie a hibát. Adott személyiségszerkezetű ember hozzá hasonlót vonz.

2014. máj. 24. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
25%
A kérdezőnek igaza van. Csökken az értéke. Vagy a szépségversenyeken, divatbemutatókon ráncos milfek sétálnak a kifutón? A magazinokban is azért vannak max 28 éves csajok, mert erre van igény. Evolúciós alapjai vannak, a petesejtek ű"szavatossági ideje". A férfi hímivarsejtek folyamatosan termelődnek, egy 70 éves is képes egészséges gyereket nemzeni, ha még működik neki a cerka.
2014. máj. 24. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
Lehet így van, de kit érdekel? És ha pejoratív rám nézve, ha azt mondom, karriert építek és nem akarok gyereket egyáltalán soha, akkor mi van? Lesz bármi bajom attól, ha pár proli összepusmog a hátam mögött, hogy hú milyen nőszemély vagyok? :D Nem nagyon. A barátomnak szerencsére a "feleségnek való nő" =/= egész nap a konyhában robotoló, oviscsoportnyi gyereket nevelő asszony. És ha netán arra szorulnék egy nap, hogy mást keressek helyette, szerencsére rajta kívül is vannak még ilyen emberek, szóval felesleges azon problémázni, hogy kikről mit gondol maga a társadalom, mert egy ember lesz az ember párja, nem a társadalom...
2014. máj. 24. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:

aki 30 felett van tudja, hogy a férfiaké is csökken. csak a pénz ellensúlyozhatja


csóri 40 éves kőműves értéke alacsony

2014. máj. 24. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:

Még szerencse, hogy a legtöbben nem tárgyiasítják a másikat, így még csak nem is ebben mérik az értéket.

A normálisabbját pedig csöppet sem érdekel, hogy ki mit mond.

2014. máj. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!