Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 éve élek a párommal, most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Palacsinta1992 kérdése:

2 éve élek a párommal, most született meg a kisbabank, hogyan köszönjem meg neki, hogy a legrosszabb helyzetekben is kitartott mellettem?

Figyelt kérdés
A legrosszabb helyzetekben éltünk ezelőtt, mindenki csak zavart minket, valamikor lehetőségünk nem volt enni sem, sok veszekedésen vagyunk túl, de a körülöttünk élők miatt.Azóta egyenesbe jöttünk született 17én egy kisbabank és még mindig ugyanúgy szeretem, mint mikor összejöttünk, sőt inkább minden nap jobban.Hogyan köszönhetném meg neki, hogy kitartott mellettem?
2013. szept. 30. 19:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Minden napos szexszel, de szigorúan várj mág ezzel 1 hónapot!
2013. szept. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
gratula a babához! :) sok boldogsáot!
2013. szept. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Gratulálok a babához, sok boldogságot! :)
2013. szept. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Gratulálok a babához, sok boldogságot neked és a párodnak, na meg a babának is :)
2013. szept. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Gratulálok a babához, sok boldogságot! :)
2013. szept. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,lemaradt,ahogy az első mondta :D
2013. szept. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
gratula , sok boldogságot , szerintem egyszerüen menj oda , és mond meg neki öszinte szavakkal h most mit érzel és szeretnéd megköszöni , hidd el értékelni fogja :)
2013. szept. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szintén :)
2013. szept. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönjük a jókívánságokat:)

minden nap elmondjuk egymásnak,hogy mit és mennyire szeretjük egymást..ezért akarom valahogy máshogy kifejezni. most a hormonok miatt sem bírnék nagyon mélyen beszélni, mert már attól sírva fakadok ha erre a pici kismanóra nézek...túl rózsaszín minden így szülés után, ami jó, csak az érzelmek dőlnek belőlem:) az túlzás lenne, ha én kérném meg a kezét?:)és így köszönném meg?

2013. szept. 30. 22:05
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rossz ötlet. :)
2013. okt. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!