Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az meglehet hogy örökre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az meglehet hogy örökre együtt leszünk?

Figyelt kérdés

sziasztok!! van egy barátom akin NAGYON szeretek!! és úgyérzem ha most elveszteném akkor soha többé nemtudnék így szeretni mást !! az előző barátom aki az első''''szerelmem'''' volt őt sem szerettem ennyire !!!! és sztem nem is ő volt az első attól függetlenül hogy vele csókolztam elősször .. mert a mostani barétomat sokkal jobban szeretem mint őt szerettem.. nem is ez a lényeg..

szóval most leszünk elsején együtt 7 hónapja :3 és ő is mondta hogy nagyon szeret meg hogy nem kell neki senki más és hogy csak akkor felszünk le hogyha én szeretném!! szóval nagyon rendes és kedves, és odafigyel rám:) szóval NEM az a bunkó paraszt hogy erőlteti stb..

lényeg az amit az elején leirtam hogy nemtudnék mást elképzelni és ő is ezt mondta!! és én ezt teljes mértékben elhiszem neki!! és az lehetséges hogy addig kitartunk egyás mellett még meg nem öregszünk?? légyszi válaszoljatok előre is köszönöm 


2014. máj. 24. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyok jós, majd kiderül. Sok boldogságot. :)
2014. máj. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
7 hónap az még az eleje. Akkor még én is így éreztem most meg szétmenőben vagyunk..
2014. máj. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
15 éves vagy, valljuk be, ennek kicsi az esélye. DE vannak kivételek, úgyhogy reméljük a legjobbakat. Viszont a változástól sem kell félni.
2014. máj. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyszer meghalsz, szóval nem.
2014. máj. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat :))
2014. máj. 24. 23:57
 6/6 Sajtból van a hold : ***** válasza:
Természetes, hogy ezt szeretnéd. Nem azon kell gondolkodni, hogy egyszer majd szétmentek és annyit volt... törekedjetek arra, hogy minél tovább együtt legyetek, hisz elsősorban rajtatok múlik.
2014. máj. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!