Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges hogy örökre együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy örökre együtt legyünk? Mit gondoltok erről hogy meglehet találni ilyen fiatalon az igazit? Hét hónapja vagyok együtt a barátommal.18 éves vagyok. Tudom fiatal, de nagyon szeretem.

Figyelt kérdés
oltok erről hogy meglehet találni ilyen fiatalon az igazit?Hét hónapja vagyok együtt a barátommal.18 éves vagyok. Tudom fiatal, de nagyon szeretem. ő sokkal jobban kimutatja, mint én, és mindig azt mondja nekem, hogy örökre velem akar már lenni, csak attól fél hogy én vele nem és elfogom hagyni egy másik fiuért, pedig senki másra nem vágyok, mert nagyon szeretem.
2009. máj. 14. 18:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Minden igazi szerelem ilyen, de ebből csak kevés igazán hosszútávú.
2009. máj. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
jujj bocsi ez értelmetlen lett:( na szóval az van,hogy nagyon szeretjük egymást.ő sokkal jobban kimutatja mint én.és azt mondja hogy biztos benne hogy én nem akarok majd vele lenni örökre mert másra fogok vágyni.pedig ez nem igaz.és olyan jó lenne örökre együtt lenni:)nekem nem kell más soha.
2009. máj. 14. 18:10
 3/9 anonim ***** válasza:

én 1 éve járok a párommal, és 17 vagyok. ő is nagyon oda van értem, és én is őérte! mi is együtt akarunk lenni örökké:) mondjuk nem most járunk először, mind2-en változtunk egy kicsit, komolyabbak lettünk mind a 2-en, mint régebben, és minden nagyon jó. dúl a szerelem:):):)

én sem gondoltam, hogy ilyen hamar meg lehet találni az igazit, de ezek szerint mégis. senkit nem szerettem még ennyire, ilyen sokáig, mint őt!

sok boldogságot!

2009. máj. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
őszintén szólva erre elég kevés az esély.de ha erős a szerelmetek és nincs komoly probléma akkor előfordulhat..hajrá:)
2009. máj. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem igen, bár ritka, de ez csak rajtatok múlik, hogy milyen személyiségek vagytok.

18 vagyok, több mint 3éve együtt a barátommal, mind a mai napig nagyon szeretjük egymást, jól megvagyunk, minden olyan tökéletes...:) Nem tudom elképzelni, mi lenne velem nélküle...

És vhogy soha nem vonzott a gondolat, hogy milyen lehet mással. Ő mindent megad nekem, ami boldoggá tesz:)

2009. máj. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

hát minden lehetséges.. :)

Én 16 éves vagyok és 1 éve vagyok együtt a barátommal,aki 18 éves.Nagyon szeretjük egymást..ez az első komoly kapcsolatunk.Tudom,hogy fiatal vagyok,de nekem is nehéz elképzelni azt,hogy nélküle legyek.Szerencsére nincs olyan problémánk,hogy unjunk egymást stb...és úgy érzem kellemes nyarunk lesz.Persze én is szeretném,ha örökre együtt lennénk,de azért tennünk is kell.Úgy gondolom,hogy nem kell ezen agyalni.Az a lényeg mi történik most..hogy a jelenben minden jó legyen..és ha úgy van megírva,hogy Vele legyek örökre..állok elébe:)

remélem sokáig együtt lesztek:)

2009. máj. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egy másik kérdésre ezt válaszoltam,de pontosan ide illik:


Figyelj.. Anyukám most 49 éves, Apu 55 és amikor megismerkedtek Anyu 17 éves volt. Van egy nővérem és egy bátyám és vagyok én, 14 évesen. :-) Anyuék még mindig nagyon-nagyon jól megvannak, ők kiegészítik egymást, egymás nélkül ( nem azért,mert így megszoktam őket,hanem így van) ők nem teljesek. Veszekednek néha,de kik nem? Szóval igen,van ilyen, itt az élő példa rá! :-)

2009. máj. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
16 éves voltam, amikor összejöttem a párommal, azaz elég fiatal, egyszer összevesztünk, elég csúnyán, és mindenki vigasztalt, hogy fiatal vagy, majd lesz másik, jobb... Egy hét múlva kibékültünk. Most 21 éves vagyok, és jobban szeretem, mint valaha... Szóval szerintem meglehet találni! Legalábbis remélem.
2009. máj. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Eltelt 10 év, vannak köztetek olyanok, akik azóta is együtt vannak? :D
2019. júl. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!