Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meglehet egy házasságot tartani örökre? H együtt maradjanak boldogságban?

Figyelt kérdés

20ak vagyunk a barátommal, több mint 1.5éve együtt vagyunk.

Konkrétan nem beszéltünk házasságrol,mert a karierrjeink a legfontosabbak jelenleg,de azért el el szoljuk magunkat, meg mondta h ha tényleg én öt elfogadom ugy ahogy van(mert eléggé nehéz természete van, nagyon zárkozott)akkor megfordult a fejébe h elvenne feleségül pár év múlva....



De annyi embernél láttam, h pár gyerek után is elválnak..mert a férfi megcsalja, fiatalab növel más életet kezd..stb.

Ha tényleg vele maradok,mi az esélye h jo házasságom legyen?

Az mitöl függhet?

Csak attol h tökéletesen találjunk? Mert en és ö azért eléggé más emberek vagyunk, de szeretjük egymást.

Hol ronthatja el könnyen az ember?


2008. máj. 26. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Erre nincsen szabályzat, teljesen különféle alapokra helyezve működhet, avagy sem. De 1,5 év után ezen gondolkodni szerintem még elég korai. Sokszor csak 2-3 év után jönnek a már-nem-vagyok-szerelmes-belé gondolatok.
2008. máj. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy egy pár nagyon is boldog legyen:) Rajtatok múlik:)Kölcsönös önfeláldozás a fontos, hogy néha mondj le dolgokról, hogy neki jó legyen, és ami még ennél is fontosabb beszéljetek meg mindent:) Ha eltudjátok egymással képzelni a jövőt és eltudod fogadni a másikat, akkor nem lesz baj:)
2008. máj. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Miért lenne korai? Nem 30 évesen akarok házasodni..én ugy érzem arégebbi fajta nőkhőz tartozom..és egy boldog családot szeretnék pár év mulva.
2008. máj. 26. 21:52
 4/5 anonim ***** válasza:

Az hogy mennyi az esélye a jó házasságnak, az rajtatok múlik. A legfontosabb szerintem a szerelem elmúlásának feldolgozása egy idő után, és fontosabb hangsúlyt helyezni a szeretetre. Probléma megoldó képesség, rengeteg megértés, hogy meg tudjátok beszélni a problémákat, hogy ŐSZINTÉK tudjatok maradni egymáshoz mindig és minden helyzetben, hogy elfogadjátok egymást, ehhez mind mind szeretet kell. Ja és ami nagyon fontos még a szabadság megőrzése mindkét félnek. Ne zárkózzatok be. Járjatok el külön is, együtt is szórakozni, barátkozni stb. persze nem pasizás csajozásra gondolok, de legyenek külön programjaitok is.

Hogy hol lehet elrontani? Mindenki máshol. És olyankor mindig azt mondják ,, hol rontottam el? az elején. ˇ" ha ő lesz az igazi akkor ugyis jó lesz a házasság is, ha nem, akkor meg teljesen mindegy hol rontod el. Egyszerűen nem illettetek össze és ez később derül ki.

De nyugi létezik boldog és örökké tartó házasság. De ahhoz tűzön és vizen is át kell menni. :P

2008. máj. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

es ami a leglegfontosabb es ami legtobbszor elofordul:

ha problema alakul ki kettotok kozott (ferj es feleseg) nem azaz elso megoldas

oke, oke vege valunk..

oldjuk meg a problemakat kozosen, ha kell beszeljuk meg repuljenek a cseszealjak a ferj feje folott, de megegyszer , NEM azaz elso, hogy valjunk el, mert igy nem megy..:o(

2008. máj. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!