Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon mennyi esélyem van hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mennyi esélyem van hogy megtaláljam így az igazit hogy én ennyire defektes vagyok? 26F

Figyelt kérdés

26 éves vagyok, semmi másra nem vágyom csak arra hogy megtaláljak egy olyan lányt akivel leélhetem az egész életem, nem hetes kapcsolatok, nem hónapos és nem is csak éves kapcsolatra vágyom hanem egy lányra aki mellettem lenne jóba rosszban, egy életen át a társam lenne, 26 éves vagyok ugyebár és hát volt már 7-8 barátnőm mindig is komoly kapcsolatokat szerettem volna de hát nagyrészt nem jöttek össze hogy komoly kapcsolat legyen, de ez nem az én hibámból, egyszer volt egy komolynak mondható kapcsolatom, 3 év után véget ért, az én defektem nem kicsi, vagyis hát szerintem nagyon nagy ez a defekt nekem, az hogy nem vagyok jó az ágyban, vagyis hát kifejezetten rossz vagyok az ágyban... és ez nem azt jelenti hogy rossz a technikám vagy furán csinálom, hanem az hogy nem tudom kielégíteni a partnerem mert mindig túl korán van magömlésem, a 3 éves kapcsolatomban rendszeres nemi életem volt de sajnos nem mindig tudtam kielégíteni, orvosnál is voltam vele , felírt egy gyógyszert beszedtem, azóta sem lett jobb...szóval ez nem is lesz már jobb de azért van esélyem hogy boldog legyek egy lánnyal egy életre ? vagy ne is álmodjak már ilyenről hogy én valaha is boldog lehetek egy lánnyal már ?

legyetek szívesek csak komoly válaszokat írni és nem kicikizni vagy szórakozni rajtam... elég a bajom anélkül is hogy szórakozzanak rajtam... köszönöm.



2014. máj. 24. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem van esélyed egy normális, hosszútávú kapcsolatra. Egyébként ha hamar elmész, de látja rajtad a lány, hogy nem a saját élvezkedéseddel foglalkozol, hanem vele, pl ujjazod utána hogy neki is legyen orgazmusa, akkor minden okés.

19 L

2014. máj. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

nyald ki!!!!!


a nők imdádják, a barátnőm megölne ha befejezném!

2014. máj. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Kerida ***** válasza:

De mi a baj? Hamar elmész... és? Nincs kezed vagy szád? Megállt a világ, ha spricceltél?


Nekem a legtöbb párkapcsolatomban a férfiak gyorstüzelők voltak, de egyik sem volt rossz az ágyban, ki tudtak elégíteni. Elmentek utána elkezdtek kényeztetni kézzel, szájjal, én is elmentem majd megint akcióztunk, igény szerint.


Vagy miért nem tudtad kielégíteni a barátnődet? Nem tudsz orálisan szexelni vagy kézzel kielégíteni, netalán nem áll fel már utána?


Nem értem mi a gond?

2014. júl. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
van, szám , van kezem, feláll, de a lányok a szexet szeretik a legjobban nem az orált vagy az ujjazást nem ?
2014. júl. 11. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!