Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek elhívjam és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elhívjam és megölelhetem? Vagy hogy öleljem meg? 16/L

Figyelt kérdés
nagyon félek hogy visszautasít.. még sose volt barátom és most egy fiú elhívott randizni. vagyis nem tudom hogy randi volt-e. Kétszer találkoztunk de csak pár órára és beszélgettünk. Mindkétszer ő hívott el, de a két randi között nem is hívott fel egyszer se :( az a baj hogy kezdem beleélni magam hogy összejövünk, de nagyon félek. Rákérdezni nem szeretnék, ezért úgy gondoltam hogy elhívom egy találkozóra ( remélem nem mondja le) és megölelem. De félek hogy azt fogja hinni hogy én most nagyon akarok egy pasit és nagyon nyomulok és megijesztem vagy ellök magától

2014. máj. 24. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ő hívott el kétszer, te meg egyszer sem, nem hinném hogy azt gondolja hogy nyomulsz. Hívd el nyugodtan..
2014. máj. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan megölelheted, ez csak erősíti a kapcsolatot köztetek :) Ettől még nem biztos, hogy egy pár lesztek, de a jó barátság az tuti ha jól érzitek magatok együtt. :))
2014. máj. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Semmi gond, de beszélgess is vele, ne az öleléssel kezdd!

Csak, ha úgy adódik, vagy pedig búcsúzáskor nyugodtan megteheted.

2014. máj. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!