Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elítélendő a nagy korkülönbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélendő a nagy korkülönbség? /18L - 36F/

Figyelt kérdés

A kapcsolat nem csak a szexről szól, szerelmi kapcsolat.

A pénzről szó sincs.



2014. máj. 25. 11:59
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

#2

Gratulálok neked, hogy úgy r.bancozol le valakit, hogy nem is ismered.

2014. máj. 25. 12:17
 12/29 anonim ***** válasza:
2014. máj. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
55%

Igaza van az egyik válaszolónak (most nem tudom, hogy szám szerint melyik). Ha van önálló jövedelmed (vagy lesz 1-2 éven belül), hajlandó vagy 2-3 éven belül az összeköltözésre és/vagy házasságra, valamint 3-5 (de legyen inkább 3-4) éven belül a gyerekvállalásra, akkor nincs gond. Viszont ha bármelyik részre "nem" a válasz, és úgy is veled marad, akkor az csak a szex miatt lesz, akármit is mond/hiszel!!!!!

Emellett felejtsd el, hogy eljársz bulizni, meg ilyen-olyan programokra nélküle! Egy 36 éves férfi vagy házassággal (de legalább összeköltözéssel) járó nőt és gyereket akar 3-4 éven belül, vagy csak és kizárólag szexet. Ha nem a szex miatt maradtok együtt, akkor viszont össze kell házasodj/költözz vele, tehát te csinálod a házimunkát, a főzést, a te dolgod lesz a háziasszony szerepe! Ha hajlandó vagy vállalni, hajrá!

2014. máj. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim válasza:
10%
Eleg gaz hogy te ezzel a korosztallyal boldogulsz...
2014. máj. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Hosszútávon működésképtelen, teljesen más életszakasz. nekem ne mondja senki, hogy egy 36 éves pasi szerelmi kapcsolatban nem akar ennyi idősen már házasságot meg gyereket. 18 évesen a csaj meg házasodna, szülne? ha igen akkor meg nem normális teljesen kiszolgáltatni magát)(Erősen kétlem, agyban sem feltétlen érne be hozzé, és akkor a tanulmányokkal munkával mi lesz? Na meg a programok, 36 évesen lehet nem a buli közepén akarja rázni magát a pasas, míg 18 évsen teljesen érthető a koncertezés, bulizás.
2014. máj. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
59%
Nem.
2014. máj. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező nem elítélendő szerintem. Az meg, hogy nem a saját korosztályodból keresel párt gondolom azért van mert éretlennek tartod őket. Az meg, hogy egy 36 éves pasi csak szexet akar egy 18 évestől az se feltétlen igaz szerintem pont a 18-20 éveseknél ez a menő inkább rájuk jelemző(tisztelet a kivételnek.) Sok boldogságot nektek :).
2014. máj. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
96%
Az itt őrjöngők mind max a húszas éveikben járnak, és fogalmuk sincs az életről. Valójában ilyen kapcsolatok mindig is voltak és lesznek, és a többségük meglepően jól működik. Ugyanis ha eltelnek az első évek, korban egyre jobban összeillenek. Főleg 15-20 évvel később. Egy pasi szexuális étvágya kb 55-60 évesen jut el arra a szintre, mint egy 40 éves nőnek.
2014. máj. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
ez azért már igen :S
2014. máj. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Szerintem nem elítélendő! Ha szeretitek egymást, akkor legyetek együtt! A korkülönbség miatt - én úgy gondolom, hogy - ne mondjatok le egymásról. Ha nem is életen át tartó kapcsolat lesz, egy ideig akkor is jól működhet, addig használjátok ki. És különben, léteznek azért olyan efféle kapcsolatok is, amelyek tényleg jól működnek hosszútávon is.

Remélem, a Tietek is ilyen lesz! Sok boldogságot, és ne foglalkozzatok a rosszindulatú megjegyzésekkel! :)

2014. máj. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!