Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elítélendő a nagy korkülönbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélendő a nagy korkülönbség? /18L - 36F/

Figyelt kérdés

A kapcsolat nem csak a szexről szól, szerelmi kapcsolat.

A pénzről szó sincs.



2014. máj. 25. 11:59
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
70%
Én nem ítéllek el,de picit furcsának tartom.Én is 18 vagyok a párom 8 évvel idősebb nálam 2 éve vagyunk együtt és még néha ez a 8 év is kiütközik gondolkodásmódban persze mindig megoldjuk.Már csak a tapasztalataim miatt is mondom,hogy szerintem sok,de minden kapcsolat más.Nem mondom mint néhány ember itt,hogy lyukra játszik,mert a szerelem nem válogat simán belédszerethetett.Viszont ne éld bele nagyon magad,mert nagyot koppanhatsz.Vigyázz a rózsaszín köddel. :) Sok szerencsét Nektek! :)
2014. máj. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
74%
Ne foglalkozz ezekkel a sok hülyével. Ha szeretitek egymást, hajrá. Aztán majd az idő eldönti. De sokszor tartósabb szokott lenni.
2014. máj. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
76%

Magánügyetek ! Ne érdekeljen ki mit gondol !

Az sem amit én ... mert ez az én privát véleményem . Nekem nem kellenél ,sem te sem más 18 éves lányka . Lehet bármilyen komoly gondolkodású ,akkor is szinte még gyerek . Más a fontossági sorrend 18-20 év körül és más 30 -on túl . Lehet pár alkalmas testi kapcsolat ,de hogy hosszú távra o.O ?.. Részemről nem működne ! De mondom ,ez csak a saját véleményem .. kívánom járjatok szerencsével .33 /F

2014. máj. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
56%
A törvény nem bünteti.
2014. máj. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
89%
Semmi baj ezzel, ha bejöttök egymásnak,, élvezzétek az életet.
2014. máj. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 gyZoli85 ***** válasza:
0%
remélem, amikor én 36 környéki leszek, még bőven lesznek ilyen naív lánykák, akik elhiszik majd h nem csak megdugni akarom majd őket :) már előre vároma kapuzárási pánikomat :D
2014. máj. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Akkor utolsó még tegyél hozzá vagy 20 évet a 36 hoz ,mert a kapuzárási pánik általában akkor jelentkezik . Na és a leányzók ? Akkor már szemrebbenés nélkül elsétálnak majd melletted .
2014. máj. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
90%
Mindenkinek a magánügye hogy milyen idős férfival jön össze. Én azt tanácsolom hogy ne egyből add oda neki magad mert ha télleg komoly kapcsolatot szeretne akkor nem egyből ágynak fog dönteni. Sok szerencsét hogy minden jól sikerüljön. A sok rosszakaroval meg nem kell foglakozni. Nekem is a barátom 39 én meg most töltöttem a 20at. :-)
2014. máj. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 Hanariko ***** válasza:
100%
Én nem ítélem el, van akiknél működik, léteznek még csodák. Ehhez nem kell egyiknek se "agyilag visszamaradottnak" lennie. Ha mondjuk a pasi még nem akar gyereket, mert ilyen is van, hiába az az elvileg normális, hogy ilyenkor már legyen, vagy legalább tervezgesse, akkor ezzel a problémával nem kell számolni. Ha összeegyeztethetőek az igények (tehát pl. a gyerekkérdés is), akkor el tudom képzelni, hogy működjön. Csak persze nem ez az általános, és nyilván nagyobb számban van olyan, ahol kihasználás és csak szex van. De a helyzet pontos ismerete nélkül ezt nem lehet előre látni.
2014. jún. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!