Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg igaz az, ha az exünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz az, ha az exünk valamelyik ajándék ruhadarabját hordjuk, az akkor szerencsétlenséget okoz? (Az öcsém szerint igen, de légyszíves cáfoljatok rá, köszönöm) :D

Figyelt kérdés

2014. máj. 25. 20:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ilyen intelligenciával neked már kapcsolatod is volt?:(
2014. máj. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ilyenről még nem hallottam :D Babonaság kérdése:D
2014. máj. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
és ha egy halottét az mit hoz???
2014. máj. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
semmi nem hoz szerencsétlenséget. kivéve egy éces tűje. az igen
2014. máj. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Öcséd ilyen vajákos vénasszony, vagy mi? Ilyen nincsen, nem hoz szerencsétlenséget, de ha mégis ettől tartasz, akkor öntsd le sóval, köpjél rá, dobd át a vállad felett, valamelyik biztos leveszi róla a balszerencsét.
2014. máj. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Törj össze pár tükröt, menj át a létra alatt, nyiss ki egy esernyőt fedél alatt, aztán várj egy fekete macskára egészen addig, amíg át nem megy előtted.

Ezzel kivédheted a szerencsétlenséget.

2014. máj. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

rácáfoljak?

hülyeség

rácáfoltam

2014. máj. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

ez csak egy hülye babona

hogy lehetne már igaz? az univerzum megbosszulja ha az exed ajándékát megtartod vagy hogy gondoltad?

2014. máj. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nagyon babonás a lelkem, és nekem meg nem hisz, de legalább Ti itt vagytok és leírjátok a tutit! :D
2014. máj. 25. 20:50
 10/14 anonim ***** válasza:
Én az exemnek vettem két gatyát anno, valamelyik nap láttam az egyikben.
2014. máj. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!