Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátság vs. Pasik (? )...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság vs. Pasik (? ) Tudom, h nem ide tartozik, de itt lehet a leggyorsabban válaszhoz jutni

Figyelt kérdés

Amióta lett barátom, azóta nem olyan jó a viszonyom az egyik mondhatni legjobb barátnőmmel. Amíg szingli voltam, addig mindenhová mentem vele bulizni (és a másik közös barátnőnkkel), minden házibuliban ott voltam, amit a barátjával szervezett, de most, h nekem is barátom van, így kevésbé, sőt abszolút nem érdekelnek a bulik. Inkább vagyok összebújva a barátommal hétvégente, mint buliban:)

Szóval, a barátnőm mindig csak akkor keres fel ha azt akarja, h elmenjünk a házibulijukba. Ők minden hétvégét a barátjával bulizással töltenek el /igaz ők egy városban is laknak/, de én szeretem kihasználni minden percet amit együtt lehetek a barátommal, mivel a barátom nem 5 percnyire lakik tőlem. A barátnőm viszont nem érti meg, h mi nem úgy vagyunk mint ők, h fogjuk magunkat és a város egyik feléből átsétálunk a másikba, ha látni szeretnénk egymást.

Viszont nem mondhatja,azt sem h elhanyagolom, v h abszolút nem keresem őt, mert minden héten szokom hívni kávéra, de nagyon ritkán jön össze, mert mindig máshová megy, mással találkozik. Igen, ezt vehetném amolyan bosszúnak, h "Ha te nem jössz buliba én se kávéra!" de én azt vallom, h mindenkinek más az értékrendje, és nem lehet rám mérges, mert buliba már nem akarok járni. Szerintetek? Ennyire baj, h én már nem az a bulizós fajta vagyok? Vagy csak addig voltam jó, míg buliztam?! 22/L


2014. máj. 25. 21:19
 1/9 anonim ***** válasza:

ha igazi barát lenne, akkor nem csak a bulikban akarna veled találkozni, szóval ez nem csak a te hibád

egy kicsit te is biztos hanyagolod őt, de ez érthető és legalább a kávézással próbálkozol közös programot összehozni

2014. máj. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
És miért nem mész el a bnőd bulijába a barátoddal? Akkor minden igény teljesül.
2014. máj. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Elég gyerekes a barátnőd viselkedése, hiszen csak a bulikat hanyagolod, nem őt.

Esetleg annyit tudsz tenni, hogy megpróbálsz még valamivel több időt szakítani rá, vagy egyszer-kétszer szerveztek egy-egy közös programot négyesben. De ha ritkán találkoztok a barátoddal, érthető, ha olyankor kettesben akartok lenni.

2014. máj. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A barátommal ritkán tudunk együtt lenni és mikor együtt vagyunk akkor inkább vagyok vele kettesben mint egy buliban. + Nekem amúgy is érettségi időszakom van, így a hétvégéken inkább pihengetek, a barátomnak meg fociszezonja van, amire neki is kipihenten kell mennie szóval az éjszakázás egyikünknek sem előny. De persze a szezonnak is vége már, az érettségimnek is lassan, ezért a nyár folyamán szerintem mindent belehet pótolni... :) Csak azt nem értem, h miért egy bulitól kell függenie a barátságnak..
2014. máj. 25. 21:35
 5/9 A kérdező kommentje:
Hiába hívjuk őket bárhová... Ők a kávézókat v a beülős helyeket nem szeretik, mert szerintük az sznobos hely.. A bulikon kívül ők sehová sem járnak, ha nem buliba akkor csak otthon vannak. Reménytelen..
2014. máj. 25. 21:40
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát nekem úgy jött le hogy itt inkább te változtál meg. Ő eddig is bulizni szeretett és most is, te meg hirtelen azt már nem.
2014. máj. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De hát az teljesen érthető, ha valaki csak hétvégenként tud találkozni azzal, akit szeret, vele szeretne foglalkozni és nem egy vagon emberrel valami buliban. A barátokkal való találkozásra ott van az egész hét.
2014. máj. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

7. Látom érted, h én h gondolom!:)

6. Hétvégente tudunk több időt kettesben lenni, azt pedig nem fogom elpazarolni egy buliban. + Amíg szingli voltam szerintem érthető, h miért mentem ide-oda, h ne unatkozzak otthon, új emberekkel ismerkedjek meg, de számomra a kapcsolatom fontosabb mint a bulizás és ha valaki annyira barátnő, akkor nem a bulik miatt keres csak fel..

2014. máj. 26. 14:04
 9/9 anonim ***** válasza:
Legjobb az lenne ha a barátnőddel is beszélnél erről.
2014. máj. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!