Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezzel mire akart kilyukadni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel mire akart kilyukadni? Vagy csak úgy kérdezte? (kicsit hosszú)

Figyelt kérdés

Hétvégén elmentem sportedzésre egy edzőhöz. (tenisz) Nagyon régen nem játszottam és túlsúlyos is vagyok, ezért mikor előzőleg megbeszéltük az edzést, mondtam neki, hogy nem nagyon fogok futkorászni, de már nagyon hiányzott, hogy pályán legyek. Elkezdtünk játszani bemelegítésnek a hálónál, kérdezte, hogy akkor ilyen fiatalon kezdtem, hogy tizenéve nem játszottam, mert most mennyi lehetek, max. 25? (Én ezt bóknak vettem és mosolyogva megköszöntem, de ő nem úgy tűnt, hogy viccnek vette). Aztán kérdezte, hogy miért nem játszottam eddig, valami gond van a barátommal? Én csak néztem, hogy mi van? Látta, hogy nézek értetlenül és hozzátette, hogy ő nem engedett játszani?


Szóval én ezen nagyon elcsodálkoztam, hogy hogy jön ez ide, de csak később esett le, hogy így akarta megkérdezni, hogy van-e barátom?


Vagy a másik lehetőség, hogy mivel általában gyerekeket tanít, hozzászokott, hogy foglalkozik a lelkivilágukkal is, és mivel engem ennyivel fiatalabbnak gondolt, amolyan "a fiataloknak mindig pasigondjai vannak módon" csak úgy rákérdezett, hogy minden rendben van-e? Mondjuk ez furcsa lenne, 20 perce láttam először.


Szóval szerintetetek melyik? Elég béna vagyok ebben, kijöttem a gyakorlatból. :D

Köszi.

33/n (ja és az edző olyan 40valamennyi, eléggé tetszik egyébként)


2014. máj. 26. 00:32
 1/8 anonim válasza:

eléggé tetszik egyébként...


Szex lesz!

2014. máj. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Persze, főleg akkor, ha nem akar semmit, csak kedvességből vagy ki tudja miért kérdezte.:)
2014. máj. 26. 00:36
 3/8 anonim ***** válasza:
tuti dugattyú lesz
2014. máj. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem te is tetszel neki ;)
2014. máj. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
dzsiga-dzsiga :)
2014. máj. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

4. köszi, remélem.

de van esély arra, hogy valaki ilyesmit "csak úgy" kérdez? mert először örültem, mostanra meg teljesen meggyőztem magam, hogy ebben semmi nem volt. valaki megválaszolná? :)

2014. máj. 26. 01:12
 7/8 anonim ***** válasza:

Jajj nagyon tetszett ez a kérdés :D...Szinte olyan érzés mintha velem történt volna,elkezdtem huncut módon mosolyogni.


A gyerekekkel megengedi magának a személyesebb beszélgetéseket de egy 33 éves nővel kétlem hogy megszokásból kérdezett volna rá.

Úgy hangzik kölcsönös a 'szimpátia'!Szerintem jól teszed ha jársz még edzésre...

De ez inkább 'testedzésnek' ígérkezik :D...

2014. máj. 26. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszi, aranyos vagy:)

mára már 10másféle magyarázatot találtam erre, és még mindig ne vagyok benne biztos. jó lenne tudni, hogy szerintetek mennyi az esély, hogy bármi más miatt kérdez ilyet valaki, kedvességből, ilyesmi.

2014. máj. 27. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!