Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Annak ellenére miért vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annak ellenére miért vagyok még szomorú, hogy kibékültünk?

Figyelt kérdés

2 hónapja beszélgetek interneten egy fiúval, de még nem tudtunk találkozni köszönhetően a több országnyi távolságnak. Június végétől viszont egy országban fogunk lakni, így egyértelműen találkozni fogunk. Most mindketten meg vagyunk győződve róla, úgy tervezzük, hogy elég sűrűn, és majd meglátjuk, tudunk-e élőben is úgy lenni, mint a neten, és hogy ki tud-e alakulni kapcsolat. Nem beszéltem erről neki, viszont tudom, hogy úgyis az első találkozó fog legtöbbet nyomni a latban, simán el lehet vérezni vele. Hogy indítsak? Mit mondjak neki, hogy kezdjem, miről beszéljünk, hová menjünk, mit csináljunk? Muszáj valahogy előre felkészülni, mert ismerem magam, tudom, hogy zavarban vagyok, és ilyen "éles' helyzetekben nem vagyok valami jó improvizátor, át kell gondolnom. Nem akarom, hogy az legyen, hogy negyed óráig sétálunk csendben egymás mellett, és megkérdezzük a másikat, hogy amúgy mizu? Akkor biztos ott lenne elrontva az egész. Neten nyilván más beszélgetni, mint élőben, főleg első találkozáskor. Tudom, hogy ez javarészt helyzetfüggő, majd ott és akkor adja magát, de biztos van pár általános dolog, amit jó tudni, ami beválik ilyenkor. Köszönöm előre is!

20L


2014. máj. 26. 02:52
 1/5 A kérdező kommentje:
Ú, bocsi, hogy ez lett a kérdés, véletlen bemásoltam egy másikat, nem is tudom, hogy csinálhattam :D Bocsi!
2014. máj. 26. 02:53
 2/5 anonim ***** válasza:
Most akkor mi van? Kérdésgyűjtemény?
2014. máj. 26. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kérdésgyűjtemény? Mármint?
2014. máj. 26. 05:11
 4/5 anonim válasza:
Szóval....gondolkoztam ezen a kérdésen, és rájöttem, hogy régebben pont ilyeneket kérdeztem a nővéremtől. Azt mondta, hogy egy beszélgetést egy pasinak kell elkezdeni, ezt bízd a pasira. De a tapasztalat az, hogy kobb, ha az elején megkérdezed, hogy hogy van, aztán ha nincsen téma, akkor visszatérhetsz oda, amikor válaszolt a kérdésedre,hogy hogy van, és abból kialakulhat egy beszélgetés. Bízd a nagyját a pasira!
2014. máj. 26. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Valószínű vonzónak találod, ezért tartasz kicsit ettől az egésztől, mert nem akarsz csalódást okozni.Tehát azt már tudod valószínű, hogy ő érdekel téged.Azt is érezheted, hogy ő is nyitott feléd.Akkor mi a probléma?Szerintem a lényeg, hogy maradj felszabadult, már csak azért is, mert valahol tudnod kellene, hogy nincs veszíteni valód akkor se ha nem jön össze semmi.Márpedig ha nincs veszíteni valód, akkor teljesen felszabadultan fogsz tudni vele lenni, mert nem fogsz azon gondolkodni, hogy mit fog szólni, vagy milyen hatással vagy rá, egyszerűen csak önmagad leszel.Szerintem akkor kezdődik jól egy kapcsolat, ha előtte tisztázod magadban, hogy tényleg mit is szeretnél.Semmi komolyság ne legyen a találkozásban.A lényeg, hogy tudd, millió fiú van még aki a párod, vagy szerelmed lehet majd..

És ha ezt tudod közben, akkor nem lesz gond.

Általános dolognak számít, hogy a pasi kellene, hogy érdeklődjön vezessen téged., de ha te kérdezd őt vagy neked van valami ötleted akkor is teljesen jó.

Én a helyedben tesztelném, hogy mennyire érdeklem is őt és várnám a reakcióit, különböző kérdésekre, vagy ötletekre, mert csak úgy ismerheted meg a másikat, ha tesztelgeted..;)

2014. máj. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!