Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem tönkrement az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem tönkrement az életem, azzal hogy elkezdtem dolgozni most 1 hete, nincs életkedvem, szomorú vagyok, le lehet küzdeni ezt? 21F

Figyelt kérdés

Tegnap találkoztam egy kedves ismerősömmel amikor mentem éjszakára, ők pedig szórakozni... Beszélgettünk, kérdezte mikor tartok velük, mondtam hogy egyhamar nem egyenlőre mert olyan k*csög a vezetőség hogy az embereknek alig adnak szabadságot, fiataloknak meg egyenesen ritkán..


Félek attól, és elvileg joggal, hogy mostantól senkivel nem fogok tudni ismerkedni, időhiány miatt, mondjuk csak 3műszakban dolgozom, de mégis rossz látni hogy más megy szórakozni este, vagy délután, én pedig dolgozni


2014. máj. 1. 17:41
1 2
 1/18 Mr. Truth ***** válasza:
Ilyen ez a mekis élet :D
2014. máj. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egyszerű


Légy bidám bidám

Kérj segííílyt


probléma megoldva

2014. máj. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Üdv a való életben.

Én számtalanszor mentem úgy dolgozni, hogy más akkor ment haza józanodni és aludni. Lesz időd és lehetőséged ismerkedni, és ott vannak az új emberek a munkahelyeden. Ne keseredj el, mert ha most így állsz hozzá, akkor később csak rosszabb lesz.

2014. máj. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:

Ilyen ez a pop szakma. :D

Haverom is ugyanígy volt vele, amikor éjszakás volt akkor ment dolgozni mások meg bulizni és irigykedve nézte őket, következő héten délelőttös volt és este már tudott menni buliba, egyébként arra van időd amire beosztod, szóval egy sört bármikor bevághatsz a haverral hétvégén. :D

2014. máj. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
ez az élet. hajléktalanként menne tönkre az életed
2014. máj. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Egyedül talán az boldogít, hogy öltözködni is könnyebb lesz, nem kell kérni lóvét senkitől.
2014. máj. 1. 17:52
 7/18 anonim ***** válasza:

Tönkrement az életed attól, hogy elkezdtél dolgozni, és nem csak bulizni lesz időd? jézus... nőj már fel könyörgöm...

Aztán majd amikor megkapod a fizetésed, és bőven több zséd lesz mint azoknak a nyomottaknak akkor is majd szar lesz az életed ugye? hogy megvehetsz bármit amit szeretnél, és értékes tagja leszel a társadalomnak és nem csak szétiszod az agyad?

2014. máj. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
ccc masok orulnek vagy orulnenek ha lenne munkahelyuk te meg itt sirdogalsz hogy nem tudsz elmenni szorakozni, mert dolgoznod kell...ez eleg szanalmas ne is haragudj.Sztem akkor mondj fol legyel allaskeresoin aztan kivancsi leszek hogy 22.800bol anyagilag lesz-e lehetoseged nagy szorakozasokhoz.
2014. máj. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Most tényleg azt várod, hogy sajnáljunk? Jaj, szegény ember, dolgoznia kell. Ez az élet. Képzeld, velem is volt, hogy éjszaka dolgoztam, mégis tudtam mellette társasági életet élni. Ha ennyitől elmegy az életkedved, nem tudlak sajnálni
2014. máj. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

nahát válaszadók, tipikus magyar hozzáállás.

mégis melyikőtök akart 21 évesen éjszaka inkább dolgozni, mint bulizni? főleg, ha a kérdező amúgy sem szereti a munkáját, bár ezt nem említette.

az, hogy mások sírnak, amiért nincs munkájuk, nem az ő hibája, inkább a kérdésre kéne válaszolni "irigykedés" helyett.


kérdező, le lehet küzdeni. ahogy említette itt valaki, egy sört bármikor be tudsz dobni a haveroddal, ha pedig megkapod az első fizetésed, biztosan szívesebben mész majd dolgozni. én is hasonló helyzetben vagyok egyébként: pénteken este 8ig vagyok suliban bp másik felén és amikor hazaindulok, a tereken már gyülekeznek bulizni a többiek. szombaton reggel 9-re kell suliba mennem, úgyhogy nem tarthatok velük.

nyilván a barátaid többsége még egyetemista, azért buliznak ennyit. te nem is tervezed, hogy egyetemre menj? vagy épp gyakorlati időt töltesz? azért az érdeklődési körödre specializálódás és tanulás mellett a legtöbb szakon van idő szórakozni.


visszatérve a többi válaszolóhoz: manapság tökre normális, hogyha az ember 27 évesen is anyuci főztjén él, max valamennyit hazaad a rezsibe. baromira kilátástalan a felnövő generáció is, én sem látom sok értelmét olyan munkának, ami nem az élethivatásom. emellett a legtöbb korunkbeli azt sem tudja, hogy melyik a kedvenc tantárgya, nemhogy még eldöntse, hogy mittudoménmi akar lenni a mekizés helyett. szerintem nem szidni kéne az alsóbb generációkat, hanem segíteni nekik, máris fél ponttal többet kapna magyarország a szimpatikus országok világlistáján.. :D


20/L

2014. máj. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!