Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek ez mennyire számít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek ez mennyire számít?

Figyelt kérdés
Na szóval 16 éves lány vagyok. Most anorexiás, 170cm és 38kg. Azért kezdtem el fogyni mert összeértek a combjaim ott fent és nagyon visszataszítónak találtam. Mindig is vékony lábat akartam. De ha elkezdek hízni, akkor megint összefog érni. Nektek nem kízáró ok az ha összeér valakinek egy kicsit a belsőcombja?
2014. máj. 26. 08:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem számít, nemhogy kizáró ok lenne, az anorexia viszont betegség és tetszik vagy sem, az kizáró ok.
2014. máj. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
az anorexiás haldoklónál minden szebb! a comb összeérése az jó. kezeltesd magad
2014. máj. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Szia ! Ha ez komoly

kerdes akkor sajnallak teged. nins semmi rossz ha osszernek a labaid meg ilyenek.Meg 38 kg:( szerintem

hagyj fel vele bar nem

konnyu es elj rendesen. a fiuknak is jobban tetszenel ugy mar ha nem

kamu.

2014. máj. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
csk mert nekem egyszer egy lány(aki miatt anorexiás lettem) azt mondta nekem, hogy milyen kövér lábaim vannak.
2014. máj. 26. 08:33
 5/17 anonim ***** válasza:
Olyan mintha csontvázzal lennék undoritó gusztustalan,inkább egyél hizz minimum 10 kilót
2014. máj. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
az a lany egy paraszt. amugy igen ilyen lannyal en se szivesen lennek ha meg osszeer a combod mi van benne? semmi
2014. máj. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
mondjuk azt észre vettem amióta a betegségem van azóta nem nagyon néznek meg a fiúk:( ha megis néznek gondolom mi miatt..de amikor 52kg voltam akkor folyamatosan köszöntek nekem vadidegenek és bámultak, mosolyogtak rám
2014. máj. 26. 08:35
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
ha igaz a tortenet akkor biztosan vonzobb voltal ugy . de akkor mi ertelme volt az egesznek?
2014. máj. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
A lányok véleményére sose adjál, mert általában minden más lányt vetélytársnak tartanak, és egyből kitalálnak minden hibát. És az anorexiánál meg minden jobb. Inkább egyél normálisan és sportolj. Akkor megformásodik a combod is. Bár én nem tartom olyan nagy gondnak. Sőt még gondnak sem.
2014. máj. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A kizáró az, ha anorexiás, illetve ilyen súlyos önértékelési zavarai vannak.
2014. máj. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!