Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek ez mennyire számít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek ez mennyire számít?

Figyelt kérdés
Na szóval 16 éves lány vagyok. Most anorexiás, 170cm és 38kg. Azért kezdtem el fogyni mert összeértek a combjaim ott fent és nagyon visszataszítónak találtam. Mindig is vékony lábat akartam. De ha elkezdek hízni, akkor megint összefog érni. Nektek nem kízáró ok az ha összeér valakinek egy kicsit a belsőcombja?
2014. máj. 26. 08:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Egyébként meg ez tényleg komoly elmebetegség, és ezt nem bunkóságból mondom.

Az összes anorexiás, önvagdosó, stb. lány mindig az "egyszer valaki azt mondta nekem" indokkal jön. Érdekes, a többi vélemény semmit nem számít, csak az, amire rá tudják fogni az önkárosító életmódot.

Igen, ez komoly betegség, azon túl felettébb ronda is.

2014. máj. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
nem elmebetegség! pszichés betegség
2014. máj. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 PearlDiver ***** válasza:

Inkább lennék együtt túlsúlyos lánnyal, mint alultáplálttal. És a combösszeérés problémája egy óriási félreértés, egyáltalán nem számít!!

Próbáld meg elfogadni magad, mert másképp sosem leszel boldog!

2014. máj. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Pszichés betegség? És szerinted az elmebetegségnek hány pszichés fajtája van? Sok. Amúgy most nézhetsz ki a "legjobban" mint az Auschwitzi reklám, gratulálok....
2014. máj. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Fordulj pszichológushoz minél előbb ha lehet. Az alulértékelésnek itt az eredménye.
2014. máj. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

63 voltam, mikor megismerkedtem a párommal.

Aztán lefogytam 45-re (hormonzavar, stressz, sok munka). Iszonyat aggódott, hogy meghalok, plusz láttam az arcán, hogy rosszul van attól, milyen vékony vagyok, utált rám nézni. Elkezdtem még többet enni, plusz kivizsgálás, stb.

Mikor mondtam neki, hogy híztam két kilót, azt az örömöt látni kellett volna :), aztán megjegyezte, hogy tényleg híztam, látni rajtam és megcsókolt.


A kisfiúknak lehet, bejön a vékony csaj, de egy férfi szereti, ha van mit fogni (nem a kövérre gondolok, te meg még 50 akárhánnyal sem voltál kövér)


Menj el pszichológushoz, és próbálj enni (eleinte pépeset, könnyen emészthetőt), ha nem megy, akkor pedig irány a kórház. Feltéve, ha nem akarsz meghalni, de te még 60 kilóval sem néznél ki rosszul.

2014. máj. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Szerintem meg szexi, ha a comb összeér.

17/F

2014. máj. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!