Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A Sziget fesztiválon egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Sziget fesztiválon egy csendesebb, félénk lánynak van esélye normális pasit találni?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy túl naiv vagyok, ez esetben kérlek, világosítsatok fel, hogy ez hogy működik :) még nem voltam fesztiválon soha.
2014. máj. 26. 10:05
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
A rockot jobban is szeretem, csak olyan barátnőm nincs, aki eljönne velem egy rock zenei fesztiválra. Pedig szívesebben hallgatnék Bring me the horizont, mint aviciit
2014. máj. 26. 10:19
 12/33 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm mindenkinek, aki válaszolt :)
2014. máj. 26. 10:20
 13/33 anonim ***** válasza:
60%

Mert mindenki azért megy, hogy kibulizza magát és szétd*gjon mindenkit. És még ha találsz is, lehet 300km-re lakik tőled.

Nem épp a legjobb hely ismerkedni.

2014. máj. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
menj le club 202be
2014. máj. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
73%
Már csak azt nem értem, hogy miért mész a legdrágább fesztiválra, ha nem is szeretnél igazán? :D
2014. máj. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
60%

Én szigetre csak deadmau5 miatt megyek, a többiek különösebben nem érdekelnek.


Régen csak rockmaratonra jártam, de ott se csak egyéjszakást kerestem. Szóval van esélyed normális kapcsolatra is, de alapvetően ne ott keresgélj :D

2014. máj. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Mert még sosem voltam fesztiválon, mert nem voltak olyan barátaim, de egyetemen találtam olyan embereket, akik szoktak ilyen helyekre járni és meg is bízom bennük
2014. máj. 26. 10:26
 18/33 anonim ***** válasza:
35%
16: Rockmaraton után deadmau5? Ott nagy bajok vannak. :D
2014. máj. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
78%

Én is csak Deadmau5 miatt megyek Szigetre,pedig eddig rocmaratonon meg Hegyalján voltam,mi ebbe a fura?Nem csak egy stílust szeretek,ennyi.

Amúgy meg tudsz találni ott is normálisat,de általában mindenki talaj részeg és a puncin kívül mást nem lát,szóval erre azért gondolj :)

2014. máj. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem esélytelen, még egy harsány, vakmerőbb lánynak is. Sőt, mindenféle fajta lánynak.

Én ugyan nem megyek, nem érdekel a dolog egyáltalán, de egy ismerősöm (fiú) megy. Normális srác, okos, értelmes, satöbbi, a normális kapcsolatok híve, mégis az a határozott célja, hogy elmegy, iszik, mint a kefekötő, bulizik, néhány csajt megdug, és ennyi. Fesztiválon nem érdemes hosszú távú kapcsolatot keresni, max felkeresel egy srácot UTÁNA, hátha... De jellemzően nem ott alakulnak ki a hosszan tartó ismertségek.

2014. máj. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!