Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A Sziget fesztiválon egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Sziget fesztiválon egy csendesebb, félénk lánynak van esélye normális pasit találni?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy túl naiv vagyok, ez esetben kérlek, világosítsatok fel, hogy ez hogy működik :) még nem voltam fesztiválon soha.
2014. máj. 26. 10:05
1 2 3 4
 21/33 anonim válasza:
55%
hát elég naiv vagy hogy azthiszed ott megismersz normális valakit
2014. máj. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
55%
Azt mondod egyetemista vagy, miért nem ott próbálkozol? Több sikered lenne komoly kapcsolatot illetően, mint egy orgia fesztiválon.
2014. máj. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
esti töcsökre?
2014. máj. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
56%
amíg meg nem dugnak addig mind normális lesz. :)
2014. máj. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
71%

A szigeten ne nagyon akarj pasizni.

A srácok túlnyomó többsége dugni megy oda. Mármint bulizni, meg a programokért, de az este végén ha egy lány van mellettük, nem arra fognak gondolni, hogy mikor kérjék meg a kezét, hanem arra, hogy mikor veheti már le a bugyiját.

Ez nem azt jelenti, hogy nem találsz értelmeset, de ne ott akarj bepasizni. Lehet, de óvatosan és vigyázz, és ha csak arra kellettél neki, ne lepődj meg, akkor legyen egy jó emlék és ennyi. Inkább a programok miatt menj ki és érezd jól magad a srácokkal meg óvatosan, hacsak nem kifejezetten szexelni akarsz te is.

2014. máj. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Én fesztiválon ismerkedtem meg a párommal, 3 éve. Azóta is együtt vagyunk. Én nem vagyok se csendes, se félénk.
2014. máj. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
21%

Nézd meg, milyen fazonok járnak oda, azt megtudod.

Hidd el, a normálisabbja nem jár oda.

2014. máj. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:

Ezek az emberek teljesen normálisnak tűnnek, csak jól érzik magukat:

[link]

Egyikről sem tudnám elképzelni, hogy csak egy éjszakára keres valami ismeretlent

2014. máj. 26. 14:11
 29/33 anonim ***** válasza:

Szerintem felejtős, nem egy ember szólított már le feszten, de minden láttam, hogy d.ugni akar.

Persze, vannak kivételek, de, hogy pont a Szigeten - tű a szénakazalban - találd meg, hááát... sok sikert, de óvatos légy.

2014. máj. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
28: Te tudod... De aztán ne gyere ide vissza sírva, mert csak dugni akartak. :D
2014. máj. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!