Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A Sziget fesztiválon egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Sziget fesztiválon egy csendesebb, félénk lánynak van esélye normális pasit találni?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy túl naiv vagyok, ez esetben kérlek, világosítsatok fel, hogy ez hogy működik :) még nem voltam fesztiválon soha.
2014. máj. 26. 10:05
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Egyikről sem tudnám elképzelni, hogy csak egy éjszakára keres valami ismeretlent


én se. de nem utasítja vissza ha véletlenül talál talál....

2014. máj. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Szerintem a Szigetre nagyon nem azért mennek az emberek, hogy ismerkedjenek. Aki kb végig kintvan az vállalhatatlan állapotban bulizik, aki meg csak kimegy 1-2koncentre, az általában barátokkal, haverokkal van. Nem kizárt hogy összegabalyodjanak ott emberek, de szerintem is csak szexre max. Én tavaly voltam először, kíváncsiságból. Addig nem hiányzott és ezután sem fog, csak pár órát voltam, de elég is volt, igénytelenség a köbön. Egy normális szórakozóhelyen akkor már több esélyed van.
2014. máj. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Én mindig hangsúlyozni szoktam, hogy a szigeten vannak normális alakok is, nem mindenki részeg, pl. én és a barátnőim. De most őszintén: a külföldiek kilőve, hiszen külföldiek. Aztán, ahogy valaki már írta, ha találsz egy normális valakit, lehet, hogy az ország másik végén lakik. Azon túl, én pl. tényleg a zene miatt megyek. Marhára idegesítene, ha valaki ott akarná elmesélni az élettörténetét. Ott nekem senki ne udvaroljon, nem érek rá. :) Bocs, ha bunkó voltam, de nem azért megyek, és mások sem azért mennek. És igen, nagyon sokan akarnak ott egy éjszakás kapcsolatot. És a fele a társaságnak nem is nővel akarja azt az egy éjszakás kalandot. Én mindig próbálom eloszlatni a tévhiteket, mert az emberek sokszor túlzásba esnek (akik még sosem voltak ott: én voltam, és nem szörnyű), de pasizni nem ott kell.


A másik dolog, ha csendes vagy és félénk, alapból nem itt kezdődik a probléma. Az az érzésem, hogy azt reméled, hogy a szigeten könnyebb ismerkedni, és ott nem leszel béna (bocsi), és csendes és félénk, hanem meg mersz szólítani valakit. Vagy ő téged. De az az igazság - és félreértés ne essék, egyáltalán nem akarlak sértegetni -, hogy ha élénk vagy, ott is az maradsz.

2014. aug. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!