Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmi bánatot, hogy heverje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi bánatot, hogy heverjem ki minnél hamarabb úgy, hogy senki nem tudhatja meg, hogy valami bánt?

Figyelt kérdés
soha nem volt még velem ilyen. Kétségbe vagyok esve. Én magamban már elhatároztam, hogy nem gondolok rá de egyszerűen nem megy. Pedig erős vagyok.
2014. máj. 26. 10:45
 1/3 anonim válasza:
Az segít, hogy ebben a pillanatban a Földön ezernyi embernek ez a problémája? (vagy még többnek)
2014. máj. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És miért a szerelmi bánat, ha szabad kérdezi? Anonim az oldal, akár le is írhatod. Hátha csak te látod olyan szörnyűnek a dolgot.
2014. máj. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Végre lehetett volna valami. Eleinte még nem gondoltam komolyan a sráccal de elmondta, hogy neki én vagyok az igazi. Aztán rájöttem, hogy még is csak fontos a srác nekem és én is így érzek. Ő közbe meg rájött, hogy bármennyire szeretne egy új kapcsolatot nem tud belemenni mert állandóan a volt barátnőjét keresi bennem. Pedig elvileg minden szempontból jobb vagyok nála. De ez akkora kamu. Csak nem értem mert eleinte meg tényleg komolyan gondolta.
2014. máj. 26. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!