Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatalabb csajtól kaptam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalabb csajtól kaptam meztelen képet lehet gond?

Figyelt kérdés
én 19 vagyok, ő 16, 2 meztelen képet, nem tudtam, hogy 16, ha nem dobom fel, sehova, valamint fb üzenetek közül kitörlöm nem lesz gáz?:S

2014. máj. 3. 17:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
61%
De, de nagy gáz lesz ha nem küldöd el nekem, mert már megvan az ip-d és küldöm a zsaru haverokat!!
2014. máj. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ennyire nem lehetsz vakon....
2014. máj. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
nem lehet gáz
2014. máj. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Magáról küldött képet és fel akartad dobni a netre? :D

De a kérdést nem értem, elmúlt 13, nem vagy büntethető,de ha a neten bármely korú személy meztelen képét publikálod, kattan a bilincs

2014. máj. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Jólvan, köszönöm, hiába kéritek fb üzenetet töröltem szóval olyan mintha meg sem történt volna
2014. máj. 3. 18:00
 6/16 anonim ***** válasza:
Miért nem törölted gyorsan ki, ahelyett, hogy itt kérdezősködsz?
2014. máj. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Fake
2014. máj. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Azért, mert a saját üzeneteidből törölted, a küldőnél még ott lesz, a Facebook meg tárolja az összes beszélgetés, képmegosztást, kiírást, mert elszabadultak a pedofilok, Fb-nek köszönhetően már sok pedofil ül a sitten
2014. máj. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Értem sok pedofil ül sitten, de szerintem 16 éves csaj már nem gyerek, igaz 18-at mondott nekem szóval átvert életkorával
2014. máj. 3. 18:05
 10/16 anonim ***** válasza:

18 év alatt ha elfogadsz képet tőle, az már büntethető.

Töröld ki, hogy nyoma ne maradjon, aztán imádkozz!

2014. máj. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!